Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017. Co dzieje się na festiwalu? Zobacz naszą relację! [WIDEO]

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach odbył się w dniach 5-9 lipca! W nadmorskim kurorcie nie ma możliwości, aby nie spotkać osób znanych z telewizji, kina czy sceny. Zobacz, kto się pojawił i co się działo podczas pierwszych dni Festiwalu!

Multimedia

Jak co roku w Międzyzdrojach odbywa się Festiwal Gwiazd. W dniach 5-9 lipca do nadmorskiego kurortu zjeżdżają się aktorzy, artyści, pisarze i gwiazdy sceny muzycznej. Każdy może spotkać się ze swoimi ulubieńcami odwiedzając specjalnie przygotowany namiot Cafe LOTTO, zrobić sobie z nimi zdjęcia i poprosić o autograf.

Gwiazdy zjechały do Międzyzdrojów. Kto się pojawił? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W czasie festiwalu odbyła się także m.in. premiera nowej sztuki Olafa Lubaszenki "Ludzie inteligentni", w której występują Magdalena Boczarska, Iza Kuna i Szymon Bobrowski. Na scenie przy plaży w Międzyzdrojach zagrali m.in. Paweł Małaszyński z zespołem Cochise oraz Kasia Stankiewicz i Variu Manx. W piątek, 7 lipca odbył się także wyjątkowy mecz Reprezentacji Artystów Polskich i samorządowców. Spotkanie zakończyło się wygraną Artystów 4:3.

W sobotę, 8 lipca swoje dłonie w Ali Gwiazd odcisną: Justyna Sieńczyłło, Wojciech Wysocki, Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Edyta Bartosiewicz, Paweł Małaszyński, Iza Kuna, Piotr Szwedes, Beata Poźniak i Janusz Kondratiuk. Zobacz, co jeszcze dzieje się na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach! Oto nasza relacja!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×