Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017. Jarosław Jakimowicz wzruszony po koncercie Varius Manx [WIDEO]

W filmie "Młode Wilki", w którym Jarosław Jakimowicz zagrał główną rolę, pojawiają się największe przeboje zespołu Varius Manx. Jakimowicz nie ukrywa, że słysząc te piosenki po 22 latach łezka kręci mu się w oku.

Multimedia

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach ma podłoże sentymentalne dla obsady filmu "Młode Wilki" z 1995 r. To właśnie w Międzyzdrojach powstawały najważniejsze sceny do filmu. W tym roku akcent jest wyjątkowo położony właśnie na wspomnienia związane z tą produkcją.

Co działo się na festiwalu? Zobacz naszą relację! [WIDEO]Zobacz więcej

W "Młodych Wilkach" muzycznym motywem przewodnim są piosenki zespołu Varius Manx z płyty "Elf". Zespół, który znowu gra koncerty z Kasią Stankiewicz na czele, także wystąpił na tegorocznym festiwalu. - Jest piosenka "Pocałuj noc", przy której ten film powstawał. Dostaliśmy płytę Varius Manx jeszcze jako demo i słuchaliśmy jej jeżdżąc samochodami, kręcąc się tutaj. Bawiliśmy się przy niej - wspomina z rozrzewnieniem Jarosław Jakimowicz.

Przy okazji, Piotr Szwedes zdradził w rozmowie z nami, że odbyły się już rozmowy z Robertem Jansonem - liderem Varius Manx, który wyraził chęć stworzenia nowego soundtracku do filmu, który ma być kontynuacją dwóch poprzednich części "Młodych Wilków", pt. "Wilki".

Jarosław Jakimowicz ostro o twórcach hitu lat 90.! [WIDEO]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×