Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017. Kto się pojawił? [ZDJĘCIA]

Rozpoczął się 22. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Jak co roku do nadmorskiego kurortu zjechały polskie gwiazdy. Sprawdź kto pojawił się podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach 2017.

Multimedia

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2017 wystartował! Co nas czeka w tym roku? Prawie 100 gwiazd teatru, kina i muzyki, najlepsze spektakle teatralne, najciekawsze propozycje muzyczne i kultowe filmy, czyli solidna porcja dobrej rozrywki w atmosferze wakacyjnego kurortu – właśnie tak zapowiada się 22.Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach.

Roznerski czy Wierzbicka? Kto zostanie Idolem Publiczności? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na liście gwiazd, które zostawią w tym roku ślad swojej dłoni w Międzyzdrojach, znaleźli się: Justyna Sieńczyłło, Wojciech Wysocki, Janusz Kondratiuk, Beata Poźniak, Iza Kuna, Magdalena Boczarska, Paweł Małaszyński, Edyta Bartosiewicz, Piotr Szwedes, Bartłomiej Topa. Już po raz drugi zorganizowano plebiscyt IDOL PUBLICZNOŚCI. Decyzją internautów tytuł przypadł w tym roku Zofii Zborowskiej.

W galerii możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia gwiazd podczas 22. Festiwalu w Międzyzdrojach. Sprawdźcie, kto bawi się w nadmorskim kurorcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×