festiwal w opolu

Jej „Mamy po 20 lat” nuciła kiedyś cała Polska. Halina Benedyk olśniła podczas finału „Szansy na sukces”. Co dziś u niej słychać?

Kiedyś jej nazwisko znała cała Polska. Halina Benedyk była gwiazdą estrady lat 80., a jej „Mamy po 20 lat” znali i nucili wszyscy. Co dziś słychać u pięknej blondynki, która tworzyła słynny duet z Marco Antonellim? Ostatnio wokalistka zadała szyku podczas finału programu „Szansa na sukces”. Tak dziś wygląda Halina Benedyk.

19.12.2022Szansa na sukces

Andrzej Rybiński przeżył osobistą tragedię i cudem uniknął śmierci. "Każdy z nas wierzył, że będzie żył"

Andrzej Rybiński to wybitny polski piosenkarz i tekściarz, który współtworzył takie zespoły jak "Andrzej i Eliza" i "2 plus 1". Muzyk świętował w tym roku 73. urodziny, ale od lat "nie liczy godzin i lat". W tekście prezentujemy sylwetkę słynnego piosenkarza. Nie wszyscy wiedzą, ale jakiś czas temu jego rodzinę dotknęła tragedia, a on sam otarł się o śmierć.

30.10.2022Dwa plus jeden

Opole 2022. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzili koncert "Folkowe Opole". Halina Mlynkova skradła uwagę wszystkich swoją kreacją!

Opole 2022 rozkręca się w najlepsze! Po raz pierwszy na scenie mieli okazję stanąć artyści grający muzykę folkową - między innymi Halina Mlynkova, której kreacja przykuła uwagę wszystkich, jak zawsze energetyczni bracia Golec i zespół Zakopower, a także zespół Enej i ukraińska grupa Zazula. Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Zobacz zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia!

18.06.2022Opole 2022

Opole 2022. DZIEŃ 1. Pełen klasy Krzysztof Prusik i elegancka Halina Frąckowiak. Wokalistka świętowała swoje 75. urodziny! To oni zadali szyku na opolskiej scenie!

59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki można uznać za rozpoczęty! Za nami emisja pierwszego koncertu pt. "Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje!", który zainaugurował tegoroczne święto polskiej muzyki w Opolu! Na scenie szyk i elegancja, szczególnie w przypadku Haliny Frąckowiak oraz Krzysztofa Prusika, zwycięzcy "The Voice Senior 3"!

17.06.2022Opole 2022

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×