Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022. Golec uOrkiestra, Sławomir, Marcin Miller i inni skradli show na pierwszym dniu festiwalu! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W piątek 12 sierpnia odbył się pierwszy koncert Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2022. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zobaczcie, jak zaprezentowali się bracia Golec, Sławomir, Marcin Miller i inni. Publikujemy zdjęcia z wydarzenia!

Multimedia

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022

Za nami pierwszy z dwóch dni tegorocznego Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Zgromadzona w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie publiczność mogła oglądać występy największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, które wykonały swoje największe przeboje, a także najsłynniejsze weselne szlagiery. Na scenie pojawili się m.in. Golec u Orkiestra, Marcin Miller z zespołem Boys, Sławomir z żoną Kajrą, Wojciech Gąssowski, zespoły Classic, Masters, czy Brathanki.

Po raz kolejny Festiwal Weselnych Przebojów poprowadzili Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. Partnerowali im Klaudia Halejcio, Łukasz Żak, a także Andrzej Kozłowski i Ewelina Wojtak z kabaretu Zdolni i Skromni.

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022 - zobacz zdjęcia w galerii

Zobacz galerię

W sobotę 13 sierpnia, podczas drugiego dnia festiwalu, odbędzie się uroczyste świętowanie ćwierćwiecza istnienia zespołu Ich Troje, podczas którego gościnnie wystąpi m.in. Doda i Nocny Kochanek. Transmisja od godz. 20:05 na antenie telewizji Polsat.

Marcin Miller razem z zespołem Boys tworzy od lat hity. Zobaczcie, jak zmieniał się ojciec disco polo!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • pit (gość)

    w TVPisie jak zwykle sieczka brakowało jeszcze na tych wystepach Bolivara.

    14.08.2022 11:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×