festiwale

"XXIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów". Gorące cygańskie rytmy w TVP - zobacz zwiastun!

Telewizyjna Dwójka zaprasza na wspaniałe widowisko muzyczno – taneczne, które odbędzie się w Ciechocinku. Podczas koncertu publiczność będzie miała szansę usłyszeć utwory w różnorodnych stylach muzycznych, prezentowane przez solistów i solistki oraz całe zespoły, a także zobaczyć występy taneczne. Zobacz, kto wystąpi!

18.07.2019XXIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów

"Demon". Nowy film z Tomaszem Schuchardtem, Andrzejem Grabowskim i Adamem Woronowiczem [ZDJĘCIA]

„Demon” to nowy film zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni – Marcina Wrony, autora głośnego „Chrztu” pokazywanego m.in. na prestiżowych festiwalach w San Sebastian i Toronto. W międzynarodowej koprodukcji, obok Itaya Tirana – gwiazdy nagrodzonego Złotym Lwem MFF w Wenecji i Europejską Nagrodą Filmową „Libanu”, plejada znakomitych polskich aktorów, m.in. Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz, Tomasz Schuchardt i Cezary Kosiński, wspieranych przez młode pokolenie – Agnieszkę Żulewską („Bejbi blues”) i Tomasza Ziętka („Kamienie na szaniec”).

20.08.2015Film

40. Festiwal Filmowy w Gdyni - sprawdź jakie filmy pojawią się w Konkursie Głównym

18 filmów znalazło się w Konkursie Głównym 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni, czyli najbardziej prestiżowej imprezy filmowej w Polsce. W większości są to tytuły, których widzowie jeszcze nie mogli oglądać na ekranach kin. Z obrazów, które były już w dystrybucji, w Konkursie znalazły się trzy tytuły: "Ziarno prawdy", "Hiszpanka" oraz "Ciało/Body", za który Małgorzata Szumowska otrzymała na Berlinale nagrodę dla najlepszego reżysera.

16.07.2015Film

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×