Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Radosław Liszewski zaśpiewał "umiesz kręcić pupą" do małej dziewczynki! Internauci zbulwersowani!

Radosław Liszewski zaliczył wpadkę podczas występu na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Lider zespołu Weekend na widowni amfiteatru Kadzielnia zaśpiewał do kilkuletniej dziewczynki rubaszną piosenkę! Zbulwersowani internauci nie zostawili na wokaliście suchej nitki!

Multimedia

W niedzielę (11.08) odbył się Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Wśród wykonawców bawiących publiczność w amfiteatrze Kadzielnia oraz przed telewizorami znalazł się zespół Weekend z Radkiem Liszewskim na czele. Lider discopolowej formacji zaliczył podczas swojego występu sporą wpadkę. Wokalista zaśpiewał do kilkuletniej dziewczynki siedzącej na widowni fragment utworu "Jesteś zajebista".

Umiesz kręcić pupą i fajnie ruszasz się, obiektem pożądania właśnie stałaś się - to fragment piosenki, którą wokalista zespołu Weekend zaśpiewał do kilkuletniej dziewczynki podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach.

Kiedy Radek Liszewski zdał sobie sprawę z nietaktu, odwrócił się od młodej fanki, ale rubaszne słowa piosenki zdążyły zbulwersować widzów TVP oraz internautów.

Facet pewnie nawet nie myślał o tym co śpiewa, leciał z automatu [...] Disco polo to płytkie teksty dla płytkich ludzi. Głupio wyszło, ale pewnie nikt się tym nie przejął. - czytamy w serwisie wykop.pl

Iwona Cichosz miała wypadek! Finalistka "Tańca z gwiazdami" ujawniła kulisy zdarzenia!Zobacz więcej

Radosław Liszewski postanowił skomentować swoją wpadkę w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

To był przypadek, po prostu podszedłem do ludzi, dziewczynka była wystraszona, chciałem, żeby się uśmiechnęła. Bez przesady. Równie dobrze mogłyby być to panie pod 70-tkę. I to też można byłoby uznać za dziwne - tłumaczył Liszewski.

A co Wy sądzicie o zachowaniu lidera zespołu Weekend podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach? Zachował się niestosowanie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×