FIFA eWorld Cup 2019. E-sport wkracza do TVP! Gdzie oglądać mistrzostwa w popularną grę sportową? [PLAN TRANSMISJI TV I ONLINE]

FIFA to prawdopodobnie najpopularniejsza gra sportowa na świecie! Teraz najlepszych graczy z całego świata będzie można oglądać na TVP Sport! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

E-sport zyskuje coraz większą popularność! Do tej pory nie był jednak zbyt szeroko obecny w tradycyjnych, mainstremowych mediach! TVP postanowiła to jednak zmienić! Tegoroczne mistrzostwa FIFA eWorld Cup będą transmitowane w telewizji!

W turnieju wystąpią przedstawiciele e-sportowych sekcji popularnych klubów piłkarskich oraz drużyn oraz teamów specjalizujących się wyłącznie w grach komputerowych. Na turnieju zobaczymy zawodników reprezentujących m. in Ajax Amsterdam, Werder Brema, Wolverhampton, Paris Saint-Germain i New York City FC.

Turniej odbędzie się w Londynie w dniach 2-4 sierpnia 2019 roku. Niestety w tym roku w Mistrzostwach zabraknie Polaków. Damian Augustyniak uplasował się na 19. miejscu w światowym rankingu, a do turnieju zakwalifikowało się tylko 16 najlepszych graczy.

FIFA eWorld Cup 2019: TRANSMISJA TV I STREAM ONLINE

Tegoroczne Mistrzostwa Świata będzie można po raz pierwszy oglądać TVP Sport! Transmisje z poszczególnych meczów i wydarzeń towarzyszących będą także udostępnione online. Całą imprezę będzie można oglądać na stronie SPORT.TVP.PL, w aplikacji TVP Sport, a także na Facebooku i YouTubie!

W TVP Sport będzie można oglądać transmisję na żywo z rozpoczęcia imprezy oraz meczów grup A i C. Początek transmisji już 2 sierpnia o godzinie 11:00. 3 sierpnia w telewizji zobaczymy tylko skrót wydarzeń z 1. dnia mistrzostw, a 4 sierpnia skrót wydarzeń z 2. dnia mistrzostw, a także retransmisję meczów finałowych (od 23:20).

EA Sports ujawniło, kto znajdzie się na okładce gry FIFA 20:

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×