"Fighter". Katarzyna Maciąg w ciąży! Jak długo ukrywała to przed wszystkimi?

Katarzyna Maciąg, która niedawno wystąpiła w "Twoja twarz brzmi znajomo", a już wkrótce pojawi się na wielkim ekranie w filmie "Fighter", jest w ciąży! O tym, że aktorka spodziewa się dziecka wszyscy dowiedzieli się przypadkiem.

Multimedia

Katarzyna Maciąg pojawiła się w ostatni weekend czerwca na uroczystych urodzinach Jana Kochanowskiego w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie. Wraz z innymi gwiazdami czytała największe dzieła poety, a przy tym zaskoczyła wszystkich swoimi ciążowymi krągłościami!

Kultowa "La Bamba" w 3. odcinku! Kto porwie widzów do tańca? [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Aktorka zaprezentowała się w luźnej, długiej czarnej sukience, do której dobrała sportowe buty. Nie potwierdziła oficjalnie, że spodziewa się dziecka, ale wszyscy obecni raczej nie mieli co do tego wątpliwości. Wygląda bowiem na to, że rozwiązanie jest już blisko!

Wkrótce Katarzyna Maciąg pojawi się w filmie "Fighter" u boku Piotra Stramowskiego i Mikołaja Roznerskiego. Niedawno brała udział w 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie pamiętają też jej role w serialach "O mnie się nie martw" oraz "Teraz labo nigdy!".

Stramowski i Roznerski spotkają się w ringu! Mamy zwiastun!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×