"Fighter". Piotr Stramowski z ciężarną Kasią Warnke, Mikołaj Roznerski z Adrianą Kalską i gwiazdy "Big Brothera" na premierze filmu!

Za nami uroczysta premiera filmu "Fighter" z Mikołajem Roznerskim i Piotrem Stramowskim w rolach głównych. Produkcja trafi do polskich kin już 19 lipca, a tymczasem zobaczcie zdjęcia z premiery!

Multimedia

Gwiazdy na premierze filmu "Fighter"

W poniedziałek (15.07) w Warszawie odbyła się oficjalna premiera filmu "Fighter". Produkcja opowiada o byłym zawodniku MMA, który pragnie odciąć się od sportowej kariery. Niestety zmuszony jest powrócić na ring, aby zmierzyć się z jednym ze swoich największych rywali. W główne role wcielili się Piotr Stramowski oraz Mikołaj Roznerski.

Stramowski kontra Roznerski na plakacie nowego filmu bokserskiego!Zobacz więcej

Obok nich na czerwonym dywanie pojawili się także m. in. Aleksandra Szwed, Katarzyna Maciąg, ciężarna Katarzyna Warnke, Adriana Kalska, para vlogerów Fit Lovers oraz gwiazdy "Big Brothera" - Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z premiery filmu "Fighter", który trafi do polskich kin już 19 lipca. Sprawdźcie, jak znani zaprezentowali się na ściance!

Zobacz galerię

"Fighter" fabuła

Były zawodnik MMA – Tomek Janicki (Piotr Stramowski) miał wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas z bokserem-celebrytą Markiem „Pretty Boyem” Chmielnickim (Mikołaj Roznerski). Wystarczyło jednak kilka złych decyzji, by kariera Tomka z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą zawodnik postanowił opuścić miasto, by na nowo ułożyć sobie życie. Szansa na to pojawia się, kiedy z dala od medialnego zgiełku poznaje charyzmatyczną panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach – w bezkompromisowym, bokserskim starciu, któremu będzie przyglądać się cała Polska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×