"Fighter". Qczaj opowiedział nam o swoim filmowym debiucie: Mam 162 cm wzrostu, pokażmy, że mam do siebie dystans!

Już za moment w kinach pojawi się nowy polski film akcji, czyli "Fighter" w reżyserii Konrada Maximiliana. Chociaż gwiazdami produkcji są Piotr Stramowski i Mikołaj Roznerski, to dość istotną postacią jest także bohater, w którego wcielił się... Daniel QCZAJ Kuczaj! Zapytaliśmy trenera personalnego o jego odczucia!

Multimedia

Przyznajemy - QCZAJ to jedna z największych zalet filmu "Fighter". Ogląda się go doskonale, a w duecie z Tomaszem Oświecińskim, gdzie bohaterowie żartują z własnej fizyczności, to wygląda naprawdę brawurowo! Podczas premiery widzowie nie mogli wytrzymać ze śmiechu podczas dialogów Qczaja i Oświecińskiego, a my to potwierdzamy!

W kogo na ekranie wciela się Qczaj? jakie towarzyszyły mu emocje? Czy pojawienie się na wielkim ekranie było dla niego spełnieniem marzeń? O tym wszystkim opowiedział nam Daniel Kuczaj, który jednocześnie przyznał, że zamierza kontynuować filmową przygodę! Już wkrótce w kinach pojawią się dwa kolejne filmy z udziałem Qczaja! Jakie? Sprawdźcie naszą rozmowę!

Różal dosadnie o pracy nad filmem: Nie czytałem scenariusza, ja jestem improwizatorem!Zobacz więcej

"FIGHTER" - O FILMIE

Film opowiada o zawodniku MMA – Tomku Janickim (Piotr Stramowski), który ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka „Pretty Boya” Chmielnickiego (Mikołaj Roznerski), Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą opuszcza miasto, by z dala od medialnego zgiełku ułożyć sobie życie na nowo. Szansa na to pojawia się, kiedy poznaje panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach i w jego dyscyplinie – czyli w bezkompromisowym, bokserskim starciu, które będzie oglądać cała Polska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×