"Fighter". Różal dosadnie o pracy nad filmem: Nie czytałem scenariusza, ja jestem improwizatorem!

Już w piątek do kin wejdzie debiutancki film Konrada Maximiliana pt. "Fighter". Na ekranie w głównych rolach zobaczymy Piotra Stramowskiego i Mikołaja Roznerskiego, jednak na drugim planie pojawił się jeden z najzdolniejszych polskich zawodników MMA, Marcin "Różal" Różalski. Zapytaliśmy sportowca o pracę nad filmem!

Multimedia

Marcin "Różal" Różalski za żadne skarby nie nazywa siebie aktorem, uznając, że byłaby to ujma dla wszystkich aktorów. Woli określenie epizodysta, które dokładnie oddaje to, co robi na ekranie. W przypadku "Fightera" pojawia się u boku postaci kreowanej przez Mikołaja Roznerskiego, będąc jego trenerem.

Stramowski, Roznerski, Qczaj i Różal opowiadają o nowym filmie! Będzie mocne uderzenie?Zobacz więcej

Zapytaliśmy Różala o jego wizję filmu "Fighter" i sportowiec odpowiedział nam wprost:

Nie czytałem scenariusza. Jestem improwizatorem, improwizuję, bo gram samego siebie.

Różal opowiedział nam też, co myśli o filmach opowiadających o sportach walki i dlatego w tej materii reżyserzy od lat nie mogą wymyślić niczego nowego. Jesteście ciekawi, co jeszcze zdradził nam Różal? Sprawdźcie nasz krótki wywiad!

Piotr Stramowski z ciężarną Kasią Warnke, Mikołaj Roznerski z Adrianą Kalską i gwiazdy "Big Brothera" na premierze filmu!Zobacz więcej

"FIGHTER" - O FILMIE

Film opowiada o zawodniku MMA – Tomku Janickim (Piotr Stramowski), który ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka „Pretty Boya” Chmielnickiego (Mikołaj Roznerski), Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą opuszcza miasto, by z dala od medialnego zgiełku ułożyć sobie życie na nowo. Szansa na to pojawia się, kiedy poznaje panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach i w jego dyscyplinie – czyli w bezkompromisowym, bokserskim starciu, które będzie oglądać cała Polska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×