"Fighter". Stramowski, Roznerski, Qczaj i Różal opowiadają o nowym filmie! Będzie mocne uderzenie?

Już 19 lipca do kin wejdzie "Fighter". Film w reżyserii Konrada Maximiliana opowiada o zawodniku MMA, który musi zmierzyć się z przeszłością, gangsterami oraz... samym sobą! Gwiazdy produkcji opowiedziały nam, czego spodziewać się po "Fighterze"!

Multimedia

Piotr Stramowski kontra Mikołaj Roznerski - jeżeli marzyliście, aby kiedykolwiek zobaczyć tę walkę na ringu, to w końcu będziecie mieć taką możliwość! Wszystko za sprawą filmu "Fighter", gdzie panowie stoczą walkę w pełnym dystansie 12 rund. Który z nich okaże się mocniejszy i bardziej odporny na ciosy?

Mikołaj Roznerski i Piotr Stramowski opowiedzieli nam, czemu warto wybrać się do kina na film "Fighter". Swoje dwa grosze dołożyli również "Różal" oraz Daniel Kuczaj, których możemy w "Fighterze" podziwiać na drugim planie.

"Fighter" to bardzo ciekawa historia i podróż w głąb siebie. Zachęcam do zabrania partnerów, partnerki na film, bo to fajna przygoda przeżyć to razem - powiedział nam Piotr Stramowski.

Duża dawka emocji, krwi, ale też człowieka. Walka o męską przyjaźń, o miłość, o honor. To "Fighter" - dodał Mikołaj Roznerski.

Piotr Stramowski z ciężarną Kasią Warnke, Mikołaj Roznerski z Adrianą Kalską i gwiazdy "Big Brothera" na premierze filmu!Zobacz więcej

"FIGHTER" - O FILMIE

Film opowiada o zawodniku MMA – Tomku Janickim (Piotr Stramowski), który ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka „Pretty Boya” Chmielnickiego (Mikołaj Roznerski), Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą opuszcza miasto, by z dala od medialnego zgiełku ułożyć sobie życie na nowo. Szansa na to pojawia się, kiedy poznaje panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach i w jego dyscyplinie – czyli w bezkompromisowym, bokserskim starciu, które będzie oglądać cała Polska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jull (gość)

    ciała mają przygotowane, myślę, że to świadczy o ich podejściu do tej roli :)

    19.07.2019 12:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×