"Figurantka" sezon 7. Finał serialu z przebojową Julią Louis-Dreyfus od 1 kwietnia w HBO i HBO GO!

Satyryczne spojrzenie na świat polityki w "Figurantce" powraca do HBO z siódmym, finałowym sezonem. Premiera nowych odcinków odbędzie się 1 kwietnia w HBO i HBO GO.

Multimedia

"Figurantka" sezon 7. od poniedziałku, 1.04.2019 o godz. 21:00 w HBO! - sprawdź program tv

"Figurantka" ("Veep") to satyryczna opowieść o świecie wielkiej polityki z brawurową, wielokrotnie nagradzaną Julią Louis-Dreyfus w roli głównej. Już od 1 kwietnia w HBO i HBO GO, dzień po amerykańskiej premierze, będzie można oglądać finałowy sezon tej produkcji. Co się wydarzy?

Nowe wieści w sprawie 2. sezonu serialu z Amy Adams w roli głównej!Zobacz więcej

Selina Meyer (Julią Louis-Dreyfus), była prezydentka, postanawia kandydować ponownie na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Pytanie, czy jest w stanie odciąć się grubą kreską od lat naznaczonych gafami i skandalami. Selina zrobi wszystko, żeby przekonać do siebie wyborców ze stanów, w których odbywają się prawybory, przymila się więc do bogatych sponsorów i analizuje najpoważniejsze zagrożenia. Jednym z nich może być jej były asystent, a obecnie kongresman Jonah Ryan.

Nagradzany serial komediowy "Figurantka" w dowcipny i przerysowany sposób obnaża kulisy amerykańskiej polityki na najwyższym szczeblu. Pomysłodawcą serialu jest nominowany do Oscara Armando Iannucci. W tytułowej roli występuje zdobywczyni Złotego Globu Julia Louis-Dreyfus. Towarzyszą jej Tony Hale, dwukrotny zdobywca nagrody Emmy jako jej oddany ochroniarz Gary, nominowana do Emmy Anna Chlumsky jako Amy, prawa ręka Seliny, nominowany do Emmy Matt Walsh jako Mike, były rzecznik, Reid Scott jako nadambitny Dan, Timothy C. Simons jako były asystent, a obecnie kongresman Jonah Ryan, Kevin Dunn jako szef kampanii Ben, nominowany do Emmy Gary Cole jako analityk Kent, Sam Richardson jako pozostający w cieniu szef sztabu Richard i Sarah Sutherland jako córka Seliny, Catherine. Produkcja zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień, w tym dwanaście statuetek Emmy oraz siedem nominacji do Złotego Globu.

Finałowy sezon będzie trwał 432 minuty! Który odcinek będzie najdłuższy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×