Filip Chajzer: Nie zgadzam się z hejtem na Jolę Pieńkowską

Filip Chajzer polubił, często atakowaną przez hejterów Jolantę Pieńkowską.

Multimedia

Filip Chajzer wypowiada się w samych superlatywach na temat Jolanty Pieńkowiej, która w ostatnim czasie jest "ulubienicą" hejterów.

 • Nie zgadzam się z hejtem na Jolę Pieńkowską i nie akceptuję wylewanych na nią pomyj. Może się komuś nie podobać, że jest bogata, ale jest. I co z tego? Przecież nikomu, do cholery, tych pieniędzy nie ukradła. Ciężko pracowała na to, co ma. Widziałeś słynne nagranie na YouTube, gdy w trakcie prowadzenia „Wiadomości” na jej nosie siada mucha, a ona bez zająknięcia prowadzi dalej program? To jest jej CV - ta mucha na nosie - powiedział Filip Chajzer w „Dzień Dobry TVN”.

CZYTAJ TAKŻE: FILIP CHAJZER WYKONAŁ SPLASH I NOWMINOWAŁ JOLANTĘ PIEŃKOWSKĄ [WIDEO] JOLANTA PIEŃKOWSKA PRZYJĘŁA WYZWANIE FILIPA CHAJZERA. ZROBIŁA SPLASH! [ZDJĘCIA]

Na Facebooku dodał także: "Kurcze. Kochani. Hejt jest zły. Jola jest profesjonalistką. Ma wielkie doświadczenie. Robi świetne wywiady. Na swój sposób jest też urocza. Nie jest celebem ze ścianek i rubryk towarzystwa wzajemnej adoracji. Wiem, że jestem pod prąd ale przykro mi kiedy tak się jej obrywa. Za nic w sumie".

Komentarze

Skomentuj
 • ola (gość)

  też myślę, że pani Pieńkowska obrywa za nic, ale jak się jest znaną osobą trzeba się z tym niestety liczyć. ja ją lubię, to bardzo dobra dziennikarka, ma fajne spojrzenie na świat, ma swoje zdanie, a przy tym jest bardzo sympatyczna i zabawna.

  30.09.2015 12:42
 • Marta (gość)

  Wydaje mi się że podał prawdziwe powody, a że wielu osobom się to nie podoba to zaczęli go krytykować. Jola jest świetną dziennikarką i prezenterką, latami dochodziła na szczyt, zamiast krytykować czas brać przykład jak rozwijać własną karierę.

  24.08.2014 16:09
 • kora (gość)

  też się z tym nie zgadzam. jeśli ktoś patrzy na panią Jolę przez pryzmat swoich braków i przemawia przez niego zazdrość to bardzo przykre i tyle. pani Pieńkowska nie musi się bać takich opinii,bo są niezgodne z prawdą. jest świetną dziennikarką, docenianą przez środowisko i wielu widzów :)

  09.08.2014 17:34
 • Lamana (gość)

  Jolanta Pienkowska nie jest profesjonalistka. W trakcie rozmowy z goscmi programu ZAWSZE wtraca sie i wyraza swoje opinie na poruszany temat, a robi to w sposob rozwlekly i meczacy ucho. Dziennikarz ma byc dyskretny, podpytywac gosci, wyciagac z nich informacje i pozwalac sie gosciom wygadac, sam powinien byc neutralny w omawianych tematach, bo taka jest rola dziennikarza. Tymczasem Jolanta Pienkowska ma takie parcie na szklo, ze na okraglo powinna robic wywiady sama z soba. Nie lubie jej sluchac i nie ma to nic wspolnego z jej bogactwem, ale z charakterem. Swojemu wspolprowadzacemu tez na okraglo przerywa i jest to zenujace. Jolanta Pienkowska gwiazdorzy w sposob meczacy. Raczej za to jest hejtowana.

  22.07.2014 22:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×