film

"Listy do M. 5". Paweł Burczyk pochwalił się córką. Lata walczył o jej zdrowie! Wiktoria Burczyk ma zaburzenia ze spektrum autyzmu

Paweł Burczyk to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, którego widzowie kojarzą z wielu mniejszych ról. Często określa się go królem drugiego planu. Teraz, z okazji premiery "Listów do M. 5", Paweł Burczyk pochwalił się swoją córką. Od lat walczy o jej zdrowie. Wiktoria Burczyk ma zaburzenia ze spektrum autyzmu.

06.11.2022Listy do M. 5

"Pokolenie Ikea". Bartosz Gelner i Michalina Olszańska w adaptacji bestellerowej książki! Będzie hit na miarę "365 dni"?

"Pokolenie Ikea", którego reżyserem jest Dawid Gral, to adaptacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Dla głównego bohatera przygodny seks, fantazje erotyczne i szybkie romanse to punkt wyjścia do opowieści o realiach, w jakich żyją współcześnie młodzi. W rolach głównych Bartosz Gelner i Michalina Olszańska. Film trafi do kin 10 marca 2023 roku.

02.11.2022Pokolenie Ikea

"Prince Andrew: Banished". Młodszy brat króla Karola III długo czuł się bezkarny. Dokument Viaplay odkrywa mroczną stronę brytyjskiej rodziny królewskiej!

W dokumencie ‘Prince Andrew: Banished’ zobaczymy mroczną stronę brytyjskiej rodziny królewskiej. Produkcja ujawnia niecodzienne aspekty wychowania księcia Andrzeja - syna królowej Elżbiety II, młodszego brata króla Karola III - oraz jego lekkomyślność, których kulminacją były powiązania z sutenerką Ghislaine Maxwell i oskarżenia o gwałt. Jego królewska pozycja dawała mu poczucie bezkarności, ale tylko do czasu… Premiera tego intrygującego filmu dokumentalnego nastąpi już 3 listopada, tylko na platformie streamingowej Viaplay.

02.11.2022Prince Andrew: Banished

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×