film

Filmowy kalendarz adwentowy. Co oglądać w grudniu? Te filmy przygotują Was na Boże Narodzenie!

Zaczął się grudzień, a wraz z nim najbardziej intensywny czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Chociaż wielkie porządki, gotowanie barszczu, przyrządzanie karpia czy kupowanie prezentów jeszcze daleko przed nami, powoli wchodzimy w tę jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową atmosferę. Zachęcamy do zajrzenia do naszej galerii, gdzie znajdziecie filmowy kalendarz adwentowy, czyli 24 produkcje, które przygotują Was na nadchodzące święta!

30.11.2021Ranking

"Lokatorka". Małgorzata Opczowska, Robert El Gendy i Karolina Pajączkowska na premierze filmu ku pamięci Jolanty Brzeskiej! Kto jeszcze się pojawił?

Za nami galowa premiera filmu "Lokatorka", który został zainspirowany prawdziwą historią zamordowanej Jolanty Brzeskiej, społecznej działaczki walczącej o prawa lokatorów z mafią reprywatyzacyjną. Na premierze filmu nie mogło zabraknąć córki Jolanty Brzeskiej, Magdaleny. Zobaczcie, kto pojawił się na czerwonym dywanie.

30.11.2021Lokatorka

"Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka opowiada o kulisach filmu. Jak poradziła sobie ze śmiałymi scenami seksu? Miała okazję spotkać się z prawdziwymi "Dubajkami"?

"Dziewczyny z Dubaju" to prawdziwy kinowy hit! Jak właśnie poinformował dystrybutor, firma Kino Świat, film "Dziewczyny z Dubaju" w pierwszy weekend wyświetlania na ekranach kin zobaczyło ponad 278 tysięcy widzów! To doskonała okazja, aby zaprezentować Wam wywiad z gwiazdą tej produkcji, Olgą Kalicką.

29.11.2021Dziewczyny z Dubaju

"Koniec świata czyli Kogel Mogel 4". Marian Opania jako podstarzały erotoman. Poznaj nowych bohaterów i zobacz plakat "Kogla Mogla 4"

"Zależy mi, żeby widz pokochał matkę Marlenki" – mówi Dorota Stalińska, która wciela się w nową bohaterkę „Kogla Mogla” i tworzy elektryzujący duet z Katarzyną Skrzynecką. Oprócz niej do obsady dołączyli m.in. Marian Opania oraz Karol Strasburger. "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" wejdzie do kin 7 stycznia. Poznajcie bohaterów.

24.11.2021Koniec świata czyli kogel-mogel 4

"Bohemian Rhapsody" [RECENZJA]. Muzycznie imponujące widowisko, ale Freddie Mercury zasłużył na fabularnie lepszy film

Proces powstawania filmu „Bohemian Rhapsody” nie był usłany różami i właściwie stanowi materiał na osobne dzieło filmowe. Najpierw Sacha Baron Cohen zrezygnował z roli głównej, gdy okazało się, że filmowy Freddie Mercury musi być łagodniejszy, a później – jeszcze w trakcie zdjęć – odszedł reżyser, Bryan Singer, który jednak ostatecznie widnieje w napisach jako twórca produkcji. Aż dziw, że wszystko udało się poskładać w jedną całość i wprowadzić do kin.

24.11.2021Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×