film

Horrory 2019. Najlepsze filmy grozy z 2019 roku, których nie można przegapić! [TOP15, ZWIASTUNY+ZDJĘCIA]

Horrory 2019 prezentują się naprawdę zacnie! Chyba każdy z nas ma czasem ochotę poczuć na swojej skórze trochę dreszczyku i dać się lekko przestraszyć, więc nie ukrywajcie, że lubicie horrory! To wciąż jeden z najpopularniejszych gatunków filmowych, a w 2019 roku otrzymamy kilka filmów grozy, które naprawdę warto obejrzeć! Oto najlepsze horrory 2019, których nie można przegapić.

13.04.2019Ranking

Filmy podobne do "Nietykalnych". Ranking najlepszych filmów z niepełnosprawnymi bohaterami [TOP10]

Popularność "Nietykalnych" już dawno zahaczyła o fenomen! Kosztująca niecałe 10 mln euro produkcji zarobiła do tej pory 427 milionów dolarów. A to jeszcze nie koniec, bo „Nietykalni” są nadal chętnie oglądani i będą zapewne dalej choćby po to, by porównać wersję francuską i amerykański "Upside", który w styczniu pojawiał się w kinach za oceanem i wyautował "Aquamana" z czołówki box office.

12.04.2019Ranking

"Powrót" [RECENZJA]. Tania publicystyka i schematyczne rozwiązania, czyli szansa na dobre kino o ponownej wiktymizacji ofiar wykorzystywania seksualnego zmarnowana

Magdalena Łazarkiewicz na kilka lat zniknęła z kina fabularnego. Jej ostatnia fabuła pt. "Maraton tańca" swoją premierę miała w 2011 roku. W międzyczasie autorka realizowała dla TVP misyjny serial "Głęboka woda" i to właśnie podczas pracy nad tą produkcją trafiła na sprawę, która stała się kanwą scenariusza "Powrotu". Szkoda tylko, że nie jest to udany powrót.

06.04.2019Recenzja

"Shazam!" [RECENZJA]. Batman i Superman mogą wrócić na bazar handlować ciuchami ze swoim logo, ponieważ miasta pilnuje nowy superbohater!

Gdyby jakiegoś zatwardziałego fana produkcji DC wyreżyserowanych przez Zacka Snydera poddać hibernacji i od razu po przebudzeniu puścić mu najpierw "Aquamana" a następnie "Shazam!", to jestem przekonany, że będziemy mieli do czynienia ze zgonem na miejscu. Czyżby włodarze DC w końcu znaleźli receptę na bolączkę swojego niedopracowanego uniwersum?

05.04.2019Recenzja

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×