film

"Polityka" [RECENZJA]. Z dużej chmury mały deszcz, czyli Patryk Vega przynudza przez ponad dwie godziny

Patryk Vega stoi uśmiechnięty na scenie. Nie kryje dumy. Gdy dostaje do ręki mikrofon, to po raz kolejny – ponieważ powtarza to jak mantrę w każdym z wywiadów – ma okazję wspomnieć, że kampania reklamowa „Polityki” jest wyceniana prawie dwukrotnie wyżej niż kampania „Kleru” Wojciecha Smarzowskiego. Mówi to z takim przekąsem, jakby chciał na siłę udowodnić, że to właśnie on jest królem polskiego box office’u. Tyle tylko, że „Kler” był filmem o którym będzie mówić się jeszcze długo, a o „Polityce” zapomni się tuż po wyjściu z kina.

04.09.2019Recenzja

"Letnie popołudnie" [RECENZJA]. Gwiazda "M jak miłość" zagrała lesbijkę! Oceniamy film!

Wygląda na to, że Youssef Ouarrak już na dobre zadomowił się w Polsce. Mający marokańskie korzenie, urodzony w Szwecji, wychowany w Finlandii i wykształcony w Hiszpanii oraz Stanach Zjednoczonych, reżyser sam siebie nazywa obywatelem świata, jednak swoją karierę już od kilku lat postanowił skoncentrować na polskim rynku. W kinach właśnie pojawił się jego pełnometrażowy debiut pt. „Letnie popołudnie”. Oceniamy, jak wyszło!

02.09.2019Recenzja

Filmy fantasy: nie tylko "Hobbit" i "Władca Pierścieni". Top 20 najlepszych filmów fantasy wszech czasów!

Filmy fantasy od wielu lat cieszą się niezmiennie dużą popularnością. Ich akcja rozgrywa się w wymyślonej lub alternatywnej rzeczywistości, w której główny bohater musi nieustannie zmagać się ze złowrogimi siłami. Do dziś najpopularniejszymi filmami fantasy pozostają: „Harry Potter”, „Władca pierścieni” i „Hobbit”. W naszym rankingu znajdują się również inne, warte do obejrzenia, produkcje utrzymane w tej konwencji. Sprawdź, nasz subiektywny ranking filmów fantasy!

01.09.2019Ranking

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×