Filmowa "Wielka majówka" w Czwórce

Początek maja to w Polsce tradycyjnie czas wolnych dni, grillowania i odpoczynku, znanego także jako "wielka majówka". W tym roku potrwa ona aż pięć dni - od 1 do 5 maja.

Multimedia

Na ten czas swoją specjalną majówkową ofertę przygotowała również Czwórka. Już 1 maja o 14:10 zapraszamy na niezwykły dokument "Niezatapialny Titanic", poświęcony wydarzeniom, które 15 maja 1912 roku doprowadziły do jednej z największych katastrof w historii żeglugi morskiej - zatonięcia uważanego za niezatapialny największego, najbardziej luksusowego i najnowocześniejszego transatlantyku swoich czasów.

O 15:50 Czwórka zaprasza na wzruszający film obyczajowy "Moja dziewczyna" ze wspaniałymi kreacjami Dana Aykroyda, Jamie Lee Curtis, Macaulaya Culkina i Anny Chlumsky. Nie można też przegapić przewrotne komedii "Switch", w której notoryczny kobieciarz, po swoim nieszczęśliwym zejściu powraca na ziemię, by w ciele atrakcyjnej kobiety szukać prawdziwej miłości. Co, oczywiście, nie jest takie łatwe.

O 20:00 na Czwórkowej antenie pojawi się jeden z największych współczesnych gwiazdorów kina akcji - Steve Austin - we thrillerze "W sieci wspomnień".

2 maja w Czwórce to czas komedii takich jak bezpretensjonalne "W krzywym zwierciadle: Poszukiwacze złota" opowiadającej o przerażających konsekwencjach nieudanego napadu na dwie 70-letnie siostry. I to w dodatku takie, które wcale nie są tym, za kogo się podają (początek o 18:10) czy niezwykle romantyczne "Serce nie sługa" w gwiazdorskiej obsadzie (Ashley Judd, Greg Kinnear, Hugh Jackman, Marisa Tomei). Nie zabraknie również mocnych wrażeń. Nadawany o 20:00 thriller "Błękitny tygrys" to historia o matce, której synek został przypadkowo zabity w czasie porachunków japońskiej mafii. Zrozpaczona matka wie tyko, że morderca jej syna ma tatuaż z czerwonym tygrysem. Żeby go odnaleźć, przyjmuje pseudonim "Błękitny Tygrysa" i przenika do japońskiego półświatka.

3 maja w Czwórce zobaczymy m.in. drugą część "Mojej dziewczyny" (16:05), zwariowaną komedię z piękną Elizabeth Hurley i Brendanem Faserem "Zakręcony" (18:10), niezwykły film biograficzny "Mój brat, Bruce Lee" poświęcony nieznanym momentom życia tej największej ikony kina walki (o 20:00) i lekki horror z Carmen Electrą, czyli "Wyspa zła" (22:50).

W pierwszą majową sobotę rozrywkę zapewni widzom Czwórki gwiazdorski duet Vince’a Vaughna i Bena Stillera w komedii "Zabawy z piłką" (17:00), a emocji dostarczą dwa thrillery - "Nieugięci" - nietuzinkowy thriller z Melanie Griffith i Nickiem Nolte i "Podwójny chwyt" z Williamem Baldwinem (o 21:00 i 23:15).

Niedziela to czas na "Zemstę frajerów" - kolejną część kultowej komediowej serii, noszącą złowieszczy podtytuł "Następne pokolenie".

Oczywiście nie zabraknie również znanych i lubianych Czwórkowych programów: najpopularniejszego polskiego programu popularno-naukowego "Galileo", pierwszego polskiego dokumentalnego serialu policyjnego "STOP Drogówka", jedynego polskiego serialu improwizowanego "Spadkobiercy", najstarszego w Polsce programu o dekoracji wnętrz "Dekoratornia", kultowego talk-show z kobietami i o kobietach "mała Czarna" czy programu o niezwykłym testowaniu rzeczy zwykłych - "Tester".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×