Filmowy weekend z Kinem Telemagazynu!

Pogoda nie sprzyja w aktywnym wypoczynku, dlatego mamy dla Was kilka propozycji filmowych.

Multimedia

"El Camino" - Dwoje, młodych, nikaragujskich dzieci Saslaya i jej niesłyszący brat Dario muszą odbyć podróż do Kostaryki aby odnaleźć swoją dawno niewidzianą matkę.

"Ryś i spółka" - Ryszard to sympatyczny ryś, prześladowany przez wyjątkowy niefart, który nigdy nie traci humoru dzięki oddanej grupie przyjaciół. W każdej opresji wspierają go: mistrz kamuflażu Leon Kameleon, dzielna koza Beata, specjalista od misji niemożliwych kret Krecik oraz odlotowa jastrzębica Olga.

"Wiadomość zza światów" - Kiedy rozbija się samolot, Peyton MacGruder - redaktorka jednej z gazet, odkrywa liścik, który mógł należeć do dziecka jednego z pasażerów. Notatka pokazuje w jaki sposób życie może zmienić się całkowicie w ułamku sekundy. Dziennikarka postanawia pójść śladem tej notatki, odkrywając interesujące wydarzenia.

"Meksykański świt" - Film oparty jest na prawdziwej historii. Pięciu przyjaciół wyruszyło do Meksyku na wieczór kawalerski. Jednakże nie wszystkim z nich było dane dotrzeć na miejsce.

"Sekret Saszy" - Sasza Petrović ma 19 lat, mieszka z rodziną w Kolonii, ale pochodzi z Czarnogóry. Jego matka marzy, by został pianistą, ojciec chce zrobić z niego prawdziwego mężczyznę, jego chińska koleżanka kocha się w nim na zabój. Ale Sasza ma własne plany na życie. A przede wszystkim ma swój sekret. Chciałby o nim powiedzieć, ale nie wie jak. Bo przecież matka będzie zrozpaczona, koleżanka wpadnie we wściekłość, a ojciec sięgnie po broń.

Więcej filmów znajdziecie w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×