Filmowy weekend z Kinem Telemagazynu!

Nie czekaj aż w telewizji puszczą dobry film. Oglądaj przeboje kinowe kiedy tylko chcesz w naszym Kinie.

Multimedia

"Życie i cała reszta" - Młody nowojorski pisarz Jerry (Jason Biggs) bezskutecznie próbuje uporządkować swoje życie uczuciowe. Jego związek z Amandą (Christina Ricci) wisi na włosku. Wina za ten stan rzeczy leży w znacznym stopniu po stronie Amandy, która cierpi na... chroniczną niewierność.

"Odrobina nieba" - Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood - Kate Hudson - wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana - w tej roli główny konkurent Antonio Banderasa do miana latynoskiego amanta wszech czasów - Gael Garcia Bernal. Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku...

"Sekrety" - Film o manipulacji, bezwzględności i wyścigu szczurów. Sandrine i Nathalie okrywają, że odrzucenie stereotypów seksualnych jest groźną bronią, którą wykorzystują do zrobienia kariery w pewnym przedsiębiorstwie bankowym. Na cel swoich praktyk wybierają wysoko postawionych dyrektorów. Kiedy pojawia się Christopher, syn właściciela banku, zasady prowadzonej przez kobiety ryzykownej gry muszą ulec zmianie.

"Co takiego" - 35-letni Charlie cierpi na gamofobię - paniczny lęk przed zawarciem związku małżeńskiego. Mimo satysfakcjonującego związku z Ashley bohaterowi przez gardło nie potrafi przejść słowo "ślub", na który według niego jest jeszcze za młody.

Więcej filmów znajdziesz w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×