Filmowy weekend z Kinem Telemagazynu!

Spędź miłe weekendowe wieczory z Kinem Telemagazynu.

Multimedia

"Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus" - Życie po drugiej stronie małżeńskiego łóżka zawsze wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze - tak myśli większość z nas, w tym również Ariane (Marceau) i Hugo (Boon). Aby rozwiązać niekończący się konflikt o to, kto ma w życiu "lepiej", postanawiają wymienić się na jakiś czas życiowymi rolami. Prawnik pomaga im zamienić się pracą, kontami bankowymi i samochodami…

"Opętanie" - Robotnicza dzielnica Chicago. Dom jakich wiele. Rodzina taka jak inne. Tom Witzky (Kevin Bacon), jego żona Maggie (Kathryn Erbe) i syn Jake (Zachary David Cope) wiodą podobny żywot, jak wszyscy mieszkańcy tej okolicy, a niezbyt interesującą egzystencję urozmaicają sobie sąsiedzkimi imprezami. Jednak pewnego dnia, pozornie niewinne doświadczenie burzy ich spokój i powoduje, że nic już nie będzie takie jak przedtem. Podczas przyjęcia u znajomych, pragmatyczny i sceptyczny Tom zgadza się, aby jego szwagierka Lisa (Illeana Douglas) zahipnotyzowała go.

"Wyścig z mafią" - Pally to emerytowany policjant z Bostonu, który z powodu problemów z sercem, musiał zrezygnować z pracy. Pewnego razu odwiedza go szwagier, Ray, który namawia mężczyznę do kupna konia wyścigowego. Nadarza się niespotykana okazja, gdyż pewien champion został źle zdiagnozowany i wystawiony na sprzedaż za bardzo małe pieniądze. Zanim jednak panowie zdążą zarobić na konnych wyścigach, koń zostaje ukradziony przez lokalnego gangstera, Frank’a Finnigan’a, który w ten sposób, chce odebrać swój dług…

"Zew północy" - Co roku na wiosnę rozpoczyna się magiczna podróż przez życie zwierząt żyjących na skutej lodem północy. Najpierw bawią się jak bezbronne dzieci, łobuzują, z brawurą ignorują zagrożenia nieprzyjaznego środowiska w poszukiwaniu przygód. Jako dorosłe nigdy nie ustępują w obronie swojej rodziny. Nieznośny chłód, głód, zagrożenia drapieżników i piękno śnieżnych krajobrazów łączą w przyjaźni wyjątkowe zwierzęta, które nie mogą bez siebie żyć.

"Siła myśli" - Joshua Lazarus (Nick Stahl) potrafi czytać innym w myślach. Rząd trenował jego nadzwyczajne umiejętności, by wykorzystać je podczas niebezpiecznych misji. Mężczyzna poznaje obdarzoną telepatycznym darem Kirę (Taryn Manning) oraz Annę (Mía Maestro), w której się zakochuje. Dzięki nim uświadamia sobie, że przez całe życie był oszukiwany. Wmówiono mu bowiem, że jego zdolności to efekt uboczny choroby. Narażając się na niebezpieczeństwo, Joshua chce rozwikłać zagadkę swojego daru.

Więcej filmów znajdziecie w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×