Filmowy weekend z Kinem Telemagazynu!

Spędź miłe wieczory z hitami w Kinie Telemagazynu.

Multimedia

"Kobieta w czerni" - Nie wiecie, po co przyszła, że wróci bądźcie pewni. To widmo ciemności, to KOBIETA W CZERNI - mówi legenda Crythin Gifford. W pobliżu opuszczonej posiadłości, po zachodzie słońca, pojawia się kobieca postać ubrana na czarno. Zawsze, wkrótce potem w okolicy umiera dziecko. Po śmierci właścicielki Domu na Węgorzowych Moczarach do miasteczka przyjeżdża młody notariusz Artur Kipps (Daniel Radcliffe), ma uporządkować jej sprawy spadkowe.

"Zaginiona" - Pierwszy hollywoodzki thriller złotego dziecka brazylijskiej kinematografii Heitora Dhalii z jedną z najpopularniejszych młodych aktorek świata - Amandą Seyfried ("Mamma Mia", "Wyścig z czasem"). Gdy siostra Jill ginie bez śladu dziewczyna nie ma wątpliwości, że uprowadził ją seryjny morderca kobiet, z którego rąk sama cudem wyrwała się rok wcześniej. Policja nie daje wiary Jill, podejrzewając ją o zaburzenia osobowości. Zdesperowana dziewczyna rozpoczyna ryzykowną grę z psychopatą, próbując namierzyć go na własną rękę i uratować porwaną siostrę. Czas płynie nieubłaganie, zaś Jill - uznana za uzbrojoną i niebezpieczną - jest ścigana przez policję.

"Góra czarownic" - Pewien taksówkarz z Las Vegas zabiera dwójkę pasażerów - dzieci obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami...

"John Carter" - John Carter, najnowszy film zdobywcy Oscarów Andrew Stantona, to pełna akcji opowieść o wielkiej przygodzie na Barsoom - tajemniczej, egzotycznej planecie, znanej nam pod nazwą Mars. Historia Johna Cartera, którą po raz pierwszy poznaliśmy w kultowej powieści Edgara Rice'a Burroughsa, była inspiracją dla wielu popularnych hollywoodzkich filmów, zarówno w przeszłości, jak i obecnie. Film przedstawia losy zmęczonego wojną byłego kapitana, Johna Cartera.

Więcej hitów znajdziesz w naszym Kinie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×