Filmy dla dzieci w święta Bożego Narodzenia

W tym roku stacje telewizyjne przygotowały dużo wspaniałych filmów dla najmłodszych. Zobacz, jakie filmy dla dzieci zobaczymy w święta Bożego Narodzenia. Co warto obejrzeć?

Multimedia

24 grudnia - Wigilia:

"Renifer Niko ratuje święta", TVP 1 godz. 9:55 Renifer Niko rusza w daleką podróż, by odnaleźć ojca. Towarzyszy mu Juliusz, fruwająca wiewiórka. Obaj nie zdają sobie sprawy, że będą musieli uratować Boże Narodzenie.

"Garfield", Polsat Film godz. 10:10 Zarozumiały i leniwy kot Garfield czuje się panem domku na przedmieściu. Wie, że jego właściciel pozwoli mu na wszystko. Pewnego dnia pojawia się konkurencja w postaci szczeniaka Odiego.

czytaj więcej...

CZYTAJ TAKŻE: NAJLEPSZE FILMY NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA [TOP 10] TOP20 NAJLEPSZYCH BAJEK DISNEYA [GALERIA]

25 grudnia - Boże Narodzenie

"Kasper straszy w Boże Narodzenie", Polsat godz. 9:00 Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Kaspra odwiedza Kibosh, władca duchów. Chce skazać go na zesłanie do krainy złych duchów za to, że nie umie straszyć ludzi. Daje mu jednak ostatnią szansę.

"Nowa opowieść wigilijna - 12 piesków w opałach",TV 4 godz. 9:45 Chciwy przedsiębiorca snuje plany dotyczące nieużywanego kawałka ziemi, na której stoją z pozoru bezużyteczne zabudowania. Okazuje się jednak, że w szopie mieszka dwanaście piesków. Emma i jej przyjaciel zrobią wszystko, aby nie dopuścić do jej zburzenia.

czytaj więcej...

26 grudnia - drugi dzień świąt

"Magiczna gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe Myszka", Polsat godz. 9:30 Miki zaprasza na święta gości - Kubusia Puchatka, Prosiaczka, Bellę, Śnieżkę, Arielkę i innych. Podczas wspólnego zajadania ciastek przyjaciele zauważają, że Donald ma ponury nastrój.

"Kubuś Puchatek: Puchatkowego Nowego Roku", TV 4 godz. 10:10 Kubuś, Królik, Tygrys, Prosiaczek i Osiołek wspominają wcześniejsze święta. Podczas jednych z nich o mało nie doszło do wyprowadzki Królika. Przyjaciele postanowili wtedy zmienić przyzwyczajenia.

czytaj więcej...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×