Filmy i seriale o metamorfozie. "BrzydUla", "Pamiętnik księżniczki" i nie tylko!

W wielu produkcjach możemy obserwować przemianę głównego bohatera, ale niektórzy są poddawani metamorfozom, które zupełnie zmieniają ich wygląd! Fabuła których filmów i seriali dąży do metamorfozy głównego bohatera? Sprawdźcie!

Multimedia

Filmy i seriale o metamorfozie głównego bohatera

Metamorfozy to częsty motyw wybierany przez filmowców - zmiana wyglądu czy tylko charakteru zdarza się bardzo często. Jednak profesjonalne metamorfozy głównych bohaterów to zupełnie inna sprawa!

Polski tytuł na liście najlepszych filmów romantycznych wszech czasów! Zobacz pełne zestawienie!Zobacz więcej

Chyba najbardziej znanym przykładem jest serial "Brzydula", który miał wiele wersji i zrobił furorę nie tylko na świecie, ale i w Polsce. Wielu fanów czekało aż wreszcie niezbyt ładna, ale sympatyczna i inteligentna główna bohaterka zostanie poddana spektakularnej metamorfozie.

Znanymi przykładami filmów, w których przemiana jest ważnym elementem, są "Miss agent" czy "Pamiętnik księżniczki", choć te bohaterki musiały być poddane metamorfozie nie do końca z własnej woli, a z racji pełnionej funkcji.

W naszej galerii zebraliśmy kilka filmów i seriali o metamorfozie głównego bohatera! Jak wyglądali przed i po i czemu musieli się zmienić? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według polskich gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×