Filmy i seriale o wirusach i epidemiach! "Jestem legendą", "12 małp" i inne produkcje, które dziś nabierają nowego znaczenia

Koronawirus jest obecnie tematem numer jeden na całym świecie. Różne epidemie pojawiały się w wielu filmach i serialach. W naszej galerii znajdziecie najciekawsze z nich! Sprawdźcie koniecznie, co można obejrzeć w trakcie kwarantanny!

Multimedia

Świat walczy z koronawirusem. W Polsce kwarantanną objęto już tysiące osób. Jedni obawiają się epidemii, inni ostrzegają przed paniką. Co o epidemiach i wirusach może powiedzieć nam kino?

Premiera filmu z Wieniawą i Gąsiewską PRZEŁOŻONA przez koronawirusa! Kiedy film trafi do kin?Zobacz więcej

Temat epidemii bardzo często pojawia się w filmach i serialach. Najbardziej znane są filmy i seriale o zombie, w których bardzo często powodem apokalipsy jest tajemniczy wirus. Inni twórcy podchodzą do tej tematyki bardziej realistycznie i starają się opisać mechanizmy, które mogą wystąpić w realnym świecie. Dla jeszcze innych filmowców epidemia jest tylko tłem, na którym starają się opowiedzieć pewną historię, np. kryminalną.

W naszej galerii znajdziecie 15 ciekawych filmów i seriali, w których bardzo istotną rolę odgrywają epidemie i wirusy. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • doktor pigułka (gość)

    lepiej zapobiegać niż leczyć !!!

    10.03.2020 23:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×