media-press.tv
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[11/15]

Filmy i seriale z Katherine Heigl. Oto najlepsze role gwiazdy "Chirurgów", "Wpadki" i "Brzydkiej prawdy"! [GALERIA]

"Jak upolować faceta? (2012)

To przebojowa adaptacja powieści Janet Evanovich "One for the Money", która przez 75 tygodni nie schodziła z listy bestsellerów prestiżowego amerykańskiego "USA Today", zapoczątkowując serię osiemnastu książek. Ich bohaterka, Stephanie Plum, w filmie grana przez Katherine Heigl, stała się dla wielu czytelników prawdziwym symbolem. W „Jak upolować faceta” Stephanie, pewna siebie, dumna dziewczyna z Jersey, przechodzi właśnie lekki kryzys finansowy – od sześciu miesięcy na horyzoncie nie pojawiła się żadna ciekawa propozycja pracy i właśnie zarekwirowano jej samochód. Nie tracąc jednak rezonu, Stephanie zwraca się z prośbą o pomoc do swojego kuzyna, Vinny’ego, właściciela firmy zajmującej się ściganiem zbiegłych przestępców. Fakt, iż jej ulubioną bronią jest gaz pieprzowy, nie stanie Stephanie na przeszkodzie, kiedy okaże się, że jej pierwszym zadaniem jako legalnej „łowczyni głów” będzie namierzenie Joe Morelliego, podejrzanego o morderstwo ex-gliny, który – tak się właśnie składa – skradł jej serce w czasach licealnych. Zemsta nie może nie być słodka, ale w trakcie śledztwa Stephanie odkrywa, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje, w szczególności jej nowa praca.

Heigl musiała nie tylko liczyć się z aktorskim wyzwaniem przeistoczenia się kobietę, która jest kompletnie inna od niej samej, ale także zmierzyć się z oczekiwaniami milionów fanów powieści z całego świata. "Każdy czytelnik ma swoje wyobrażenia na temat tego, jak Stephanie Plum wygląda, mówi, chodzi, zachowuje się w konkretnych sytuacjach. Katie musiała dostosować się do niektórych wymagań, ale jednocześnie znaleźć w sobie odwagę, by nie poddawać się presji publicznej i wykreować własną postać. Niewiele aktorek by sobie z tym poradziło" - wskazuje producent Tom Rosenberg.

[11/15] Filmy i seriale z Katherine Heigl. Oto najlepsze role gwiazdy "Chirurgów", "Wpadki" i "Brzydkiej prawdy"! [GALERIA]


×