media-press.tv
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[2/15]

Filmy i seriale z Katherine Heigl. Oto najlepsze role gwiazdy "Chirurgów", "Wpadki" i "Brzydkiej prawdy"! [GALERIA]

"Wielkie wesele" (2013)

"Wielkie wesele" to wypełniona po brzegi znanymi aktorami – Diane Keaton, Robert De Niro, Susan Sarandon, Robin Williams, Amanda Seyfried, Katherine Heigl, Topher Grace –inteligentna, urocza i porażająco zabawna komedia z morałem. Napisane, wyreżyserowane i wyprodukowane przez Justina Zackhama, "Wielkie wesele" zostało skonstruowane w taki sposób, by korzystając z najlepszych wzorców europejskich komedii, w których humor miesza się z subtelnym dramatem, wytworzyć na ekranie intymny i wiarygodny portret współczesnej rodziny.

Katherine jako córka Griffinów, Lyla, która skrywa pewną tajemnicę... "Lyla ma tak wielki problem z ojcem głównie dlatego, że boi się, że stanie się taka jaka on, ponieważ są do siebie bardzo podobni w wielu względach" - mówi Heigl. "Ale ostatecznie jest w stanie odpuścić i powiedzieć sobie w głębi duszy, że jej ojciec jest tym, kim jest, a ona jest kimś zupełnie innym – samą sobą. To wystarcza, żeby ich relacje ponownie się odrodziły".

[2/15] Filmy i seriale z Katherine Heigl. Oto najlepsze role gwiazdy "Chirurgów", "Wpadki" i "Brzydkiej prawdy"! [GALERIA]


×