Filmy jak "365 dni". Erotyczne, pociągające i przyprawiające o ciarki. Znaleźliśmy podobne produkcje

"365 dni" czy "Pięćdziesiąt twarzy Grey'a" to czysta erotyka w luksusowej scenerii, a więc niezawodny przepis na kasowy hit. Jakie inne filmy przyprawiają o ciarki i pociągają odważnymi scenami erotycznymi? Mamy dla was całą listę. Sprawdź filmy podobne do "365 dni: Ten dzień".

Multimedia

Filmy podobne do "365 dni"

"365 dni", czyli erotyczna historia Blanki Lipińskiej, która stała się hitem kinowym rozpisanym na trzy części. Pierwsza z nich, o tytule "365 dni" w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa ukazała się w 2020 i w tamtym roku stała się najchętniej oglądanym filmem na Netfliksie. Druga, zatytułowana "365 dni: Ten dzień" miała premierę 27 kwietnia 2022 roku. To obecnie najchętniej oglądany w Polsce film na Netfliksie podobnie jak w... 82 innych krajach. W sumie film znajduje się na liście top 10 w aż 93 krajach.

W zeszłym tygodniu oglądany był przez ponad 77 milionów godzin. Trzecia część ekranizacji na podstawie powieści Blanki Lipińskiej, "Kolejne 365 dni" jest już gotowa i jak donosi serwis Wirtualnemedia, biuro prasowe Netfliksa poinformowało, że film trafi na platformę streamingową jeszcze w tym roku.

Trzecia część jest już gotowa! Kiedy zobaczymy "Kolejne 365 dni"?Zobacz więcej

Przeładowanie filmu scenami seksu w luksusowej oprawie zdaje się niezawodnym przepisem na wielki sukces kasowy i rekordy oglądalności. Tak stało się z filmem, który poprzedził polski erotyk i stał się międzynarodowym fenomenem, "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Również ten film doczekał się swojej kontynuacji, stając się trylogią. Każdą serię trzeba jednak kiedyś skończyć i dać odpocząć rozerotyzowanym parom jak Laura i Massimo czy Anastasia i Christian. Fanom tego typu ekranowych wrażeń polecamy listę erotycznych filmów, które klimatem i tematyką przypominają serię "365 dni". Niektóre mogą spodobać się nawet bardziej!

Zajrzyj do galerii i sprawdź filmy podobne do "365 dni"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×