Filmy na weekend. Kino Telemagazynu poleca!

Jak co tydzień wybraliśmy dla Was kilka filmów z naszego Kina, które warto obejrzeć.

Multimedia

"Żółwik Sammy: W 50 lat dookoła świata" - Sammy jest uroczym, małym żółwiem morskim. Nie jest superbohaterem, lecz zwyczajnym żółwiem, który przeżywa niesamowite przygody. Urodzony w 1959 roku na kalifornijskiej plaży, przez 50 lat podróżuje po oceanach. Podczas swojej długiej wędrówki odkrywa świat i naraża się na wiele niebezpieczeństw.

"Licencja na miłość" - Film opowiada o perypetiach świeżo zaręczonego Bena Murphy'ego (John Krasinski) i jego narzeczonej Sadie Jones (Mandy Moore), którzy zawsze marzyli o tradycyjnym ślubie w rodzinnym kościele.

"Kroniki Spiderwick" - Od chwili, w której rodzina Grace wprowadza się do odosobnionego,wiekowego domu, w jego wnętrzach zaczynają dominować niewytłumaczalne zjawiska. Odnajdując niesamowity przewodnik, Jared odkrywa prawdę dotyczącą posiadłości Spiderwick, a wraz z nią fantastyczny świat pełen magii i nietuzinkowych stworzeń.

"Captain America: Pierwsze starcie" - Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie.

"Kolacja dla palantów" - Film przedstawia historię grupy przyjaciół mających dość nietypowe hobby. Otóż organizują oni cotygodniowe przyjęcia, na które zabierają ze sobą najbardziej beznadziejnego towarzysza na jakiego trafili w mijającym tygodniu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×