Filmy o napadach i włamaniach! Co obejrzeć w oczekwaniu na dalszy ciąg serialu "Dom z papieru"?

Najlepsze filmy i seriale o skokach i włamaniach! W naszej galerii znajdziecie 15 świetnych filmów, które umilą wam oczekiwanie na kolejny sezon "La casa de papel"! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Genialni przestępcy i włamywacze mają w sobie coś fascynującego. Nie boją się podjąć ryzyka i rzucić wyzwania możnym tego świata. Czasem są po prostu źli do szpiku kości, innym razem bawią się w Robin Hooda, najczęściej jednak są to skomplikowane i intrygujące osobistości.

Imiona rabusiów i ich znaczenie. Dlaczego pseudonimy bohaterów to nazwy miast?Zobacz więcej

Nie powinno zatem dziwić, że wielkie skoki i organizujący je przestępcy są często głównymi bohaterami filmów i seriali. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszy się hiszpański serial "Dom z papieru", który opowiada o grupie przestępców, próbujących okraść Mennicę Narodową i Bank Hiszpanii. Na platformie Netflix pojawił się niedawno 4. sezon produkcji.

Nie jest to jednak jedyna świetna produkcja, której głównym motywem są napady na banki i inne pilnie strzeżone miejsca. Można przywołać tu chociażby takie klasyki jak "Bonnie i Clyde" czy "Pieskie popołudnie" z młodym Alem Pacino, a także filmy z ostatnich lat, takie jak "Iluzja", "Angielska robota" czy "Plan doskonały".

W naszej galerii znajdziecie 15 bardzo dobrych filmów, które opowiadają o włamaniach i włamywaczach. Z pewnością umilą one wam oczekiwanie na kolejny sezon serialu "Dom z papieru". Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

"Dom z papieru 4" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×