Finał Australian Open 2018: Federer - Cilić NA ŻYWO [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV]

Redakcja Telemagazyn
Andrzej Szkocki
Australian Open 2018: Federer - Cilić transmisja. W finale singla mężczyzn 36-letni Roger Federer zmierzy się z Chorwatem Marinem Ciliciem. Szwajcar może wyśrubować swój rekord wielkoszlemowych zwycięstw do 20! Kiedy i o której godzinie finał Australian Open 2018? Gdzie obejrzeć finał Federer - Cilić?

Finał Australian Open 2018: Roger Federer - Marin Cilić TRANSMISJA

Roger Federer w drodze do finału w Melbourne nie przegrał ani jednego seta. Jego półfinałowy pojedynek z rewelacją turnieju Hyeonem Chungiem zakończył się już w drugim secie. Przy stanie 2-5 Koreańczyk z powodu urazu stopy musiał poddać mecz. Dzięki zwycięstwu nad Chungiem Federer stał się pierwszym w historii tenisistą, który osiągnął barierę 30 finałów w imprezie Wielkiego Szlema. W niedzielnym finale Szwajcar zmierzy się z rozstawionym z numerem szóstym Marinem Ciliciem. Chorwat nie ma najlepszych statystyk w starciach z Federerem. Na dziewięć meczów wygrał tylko raz.

Początek finału singla mężczyzn w Australian Open w niedzielę o godz. 9:30 na Eurosporcie 1 i Tenis Premium 1.

Finał singla Australian Open: Roger Federer - Marin Cilić NA ŻYWO

Niedziela, 28 stycznia 2018, godz. 9:30

Transmisja na żywo: Eurosport 1