Finał Miss Polski Nastolatek 2015 w TV4. Poznaj kandydatki [GALERIA]

W niedzielę, 28 czerwca w TV4 będzie można obejrzeć retransmisję z finału Miss Polski Nastolatek 2015. Poznajcie wszystkie kandydatki.

Multimedia

W dniach 18-27 czerwca 2015 roku w Kozienicach odbywają się zgrupowania drugiego etapu konkursu Miss Polski oraz ostatniego etapu tegorocznej edycji Miss Polski Nastolatek.

W zgrupowaniu uczestniczą 23 dziewczęta, kandydatki do tytułu Miss Polski Nastolatek 2015, wyłonione podczas eliminacji regionalnych, a następnie zakwalifikowane na podstawie wyborów ćwierćfinałowych, które odbyły się 7 czerwca w Warszawie.

CZYTAJ TAKŻE: PÓŁFINAŁ MISS POLSKI 2015 I FINAŁ MISS POLSKI NASTOLATEK 2015 W TV4 27 I 28 CZERWCA

Czas jest ściśle zapełniony przygotowaniami do Gali Finałowej. Odbywają się próby choreograficzne, sesje zdjęciowe, dziewczęta pracują ze stylistkami, fryzjerami etc. Oczywiście zaplanowaliśmy także chwile relaksu - uczestniczki będą mogły poznać atrakcje Kozienic i okolic. Podczas zwiedzenia będzie im towarzyszyła kamera, dzięki której uroki ziemi kozienickiej będą mogli podziwiać widzowie z całego kraju

Galę Półfinałową Miss Polski będziecie można obejrzeć na żywo 27 czerwca o godzinie 21:00 na antenie TV4, natomiast retransmisja Finału Miss Nastolatek wyemitowana zostanie w tym samym programie w niedzielę o godz. 13:30

Półfinał Miss Polski 2015 poprowadzi Krzysztof Ibisz. Gwiazdami wieczoru będą DJ Fiver & Monika Lewczuk, Michał Szpak i BIBa. Spośród 48 półfinalistek wybierzemy 24 finalistki, które na początku grudnia, w Krynicy Zdrój będą walczyły o koronę najpiękniejszej Polki.

Gospodarzem Finału Miss Polski Nastolatek 2015 jest Robert Mykee Jarek.

Galę uświetni gwiazda wieczoru - zespół KOMBII.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×