Finał "SuperDzieciaka" 21.11.2015. Dariusz Michalczewski ekspertem od tańca towarzyskiego? [WIDEO]

Jak Dariusz Michalczewski oceni finałowy występ tańca towarzyskiego?

Multimedia

Finał "SuperDzieciaka" - Polsat, sobota, 21.11.2015, godz. 20:05

Od kilku tygodni Dariusza Michalczewskiego możemy oglądać w roli jurora w programie "SuperDzieciak". Na scenie występują uzdolnieni wokaliści, muzycy, sportowcy oraz tancerze. W ostatnim odcinku bokser przyznał się, że kiedyś miał zatańczyć taniec towarzyski na swoim ślubie, ale nie doszło do tego, bo stchórzył...

  • Do ślubu uczyłem się walca angielskiego. Uczyliśmy się przez parę tygodni z moją - jeszcze wtedy - narzeczoną, ale żeśmy stchórzyli... Zatańczyliśmy całkiem coś innego. Głupio mi było... - zdradził na planie programu "SuperDzieciak" Dariusz Michalczewski.

CZYTAJ TAKŻE:
KTO PRZESZEDŁ DO FINAŁU "SUPERDZIECIAKA"?
ZASKAKUJĄCA REAKCJA ROMY GĄSIOROWSKIEJ W "SUPERDZIECIAKU" [WIDEO]

I choć jeszcze kilka lat temu bokser nie przepadał za tańcem towarzyskim, teraz jest jego fanem. Wszystko za sprawą synka.

  • Taniec towarzyski jakoś mi nie pasował, nie do końca była fanem. Później, jak zaczął tańczyć mój synek Darek i pojechaliśmy na jego pierwszy turnie, musiałem zostać fanem tańca - zdradził Michalczewski.

Przypomnijmy, że w finałowym odcinku talent-show "SuperDzieciak" na scenie zobaczymy aż dwie taneczne pary. Czy Dariusz Michalczewski wysoko oceni ich występy? Przekonamy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×