Finalistki Miss Polski 2015 sprawdziły, która z nich zdobędzie koronę! [ZDJĘCIA]

Czy nazwisko zwyciężczyni konkursu Miss Polski 2015 jest w rękach losu? Tegoroczne finalistki Miss Polski postanowiły sprawdzić, jak o ich przyszłości zadecydują wróżby andrzejkowe! Wczoraj w klimatycznej karczmie, przy akompaniamencie góralskiej muzyki na żywo i pysznej kolacji, odbyło się spotkanie andrzejkowe najpiękniejszych Polek.

Multimedia

Inicjatorką wieczoru była rodowita kryniczanka, Miss Polski 2012 – Katarzyna Krzeszowska. Nie tylko wprowadziła kandydatki w tajniki bycia miss, ale przede wszystkim zadbała o to, by choć w ten jeden wieczór dziewczyny zapomniały o rywalizacji i oddały się temu, co przyjemne – zabawie! Każda z kandydatek miała okazję stworzyć odlew z wosku, który w oczach wielu niejednokrotnie przypominał... koronę! Tak samo optymistycznie brzmiały wróżby ukryte w specjalnych ciasteczkach upieczonych przez mamę Kasi Krzeszowskiej, która jest wielką fanką konkursu! Trzeba przyznać, że był to wieczór tradycji i dobrej zabawy, który każda z kandydatek z pewnością zaliczy do udanych. I wcale nas nie dziwi, że los nie wskazał tej jednej, która założy koronę Miss Polski 2015, bo... patrząc na nie trzeba obiektywnie stwierdzić, że wybór jest bardzo trudny! A której poszczęści się najbardziej? O tym przekonamy się już 6 grudnia, o godz. 20:00 w Polsacie.

CZYTAJ TAKŻE:

GRUDZIEŃ POD ZNAKIEM PIĘKNA W POLSACIE! [WIDEO]
POZNAJ WSZYSTKIE FINALISTKI MISS POLSKI 2015! [ZDJĘCIA]

Trzydzieści jeden najpiękniejszych Polek wybranych w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski i Miss Polonia weźmie udział w historycznym wydarzeniu. Po raz pierwszy od 25 lat w Polsce zostanie wybrana jedna najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł Miss Polski 2015! Nową królową ukoronują dwie ustępujące Panie: Ewa Mielnicka Miss Polski 2014 oraz Paulina Krupińska Miss Polonia 2012. Dwa najbardziej prestiżowe konkursy piękności w kraju, Miss Polski i Miss Polonia, po raz pierwszy w historii łączą się w jeden. Od teraz #KoronaJestTylkoJedna! Na gali, która odbędzie się w hali lodowej MOSiR w Krynicy-Zdrój wystąpią: Ewelina Lisowska i Sławek Uniatowski oraz znakomity tancerz - Tomasz Barański, a poprowadzą ją niezastąpieni: Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Transmisja z gali Miss Polski 2015 6 grudnia, o godzinie 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×