Finansowy kryzys u Krawczyka?

Znany piosenkarz znalazł się podobno w kłopotach...

CZYTAJ TAKŻE: KRAWCZYK NIE CHCE SKOŃCZYĆ JAK VILLAS KRAWCZYK SPISAŁ TESTAMENT

  • *Na rynku koncertowym panuje kryzys, a na dodatek główny organizator występów Krawczyka, znany w branży Marian Bachryj, nie pracuje już tak intensywnie z Krawczykiem jak dawniej *- powiedziała "Życiu na gorąco" osoba z otoczenia piosenkarza.

Oszczędności spowodowały cięcia w zespole towarzyszącym Krawczykowi. Często występuje on tylko z klawiszowcem, chórek pojawia się rzadko i tylko na dużych koncertach, zwolniono pomoc domową... W domu piosenkarza pojawił się za to jego brat Andrzej.

  • Opiekuje się psami, ogrodem, wykonuje prace wokół domu. Żona artysty Ewa sama gotuje i sprząta - powiedział informator tygodnika. - Częstym gościem w domu artysty jest też jego syn Krzysztof junior. Chłopak ma niską rentę, więc też stara się być pomocny, tym bardziej, że ojciec pomaga mu utrzymywać synka z byłego małżeństwa...

CZYTAJ TAKŻE: "BRAŁEM KOKAINĘ" ZMARŁA BYŁA ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA

Nie wszyscy jednak przyznają, że jest tak źle.

  • Zwolnienia w zespole? To nieprawda. Owszem, zdarza się nam grać w okrojonym składzie, ale tylko wtedy, kiedy jest to na przykład mała salka albo amfiteatr w uzdrowisku - przekonuje Ryszard Kniat, szef muzyków Krawczyka.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×