"Firefly Lane". Katherine Heigl miała wybór, w którą postać się wcieli. Dlaczego wybrała Tully? Odpowiedź może zaskoczyć!

Katherine Heigl jako pierwsza otrzymała rolę w serialu "Firefly Lane", dzięki czemu miała szansę, o której marzy wielu aktorów: mogła wybrać, w którą postać się wcieli. Co skłoniło ją do wybrania akurat Tully?

Multimedia

"Firefly Lane" - o serialu

Serial "Firefly Lane" zadebiutował na Netfliksie na początku lutego 2021 roku. Opowiada historię trzydziestoletniej przyjaźni dwóch kobiet, Tully i Kate. W rolach głównych występują Katherine Heigl oraz Sarah Chalke. Pierwsza z aktorek samodzielnie mogła wybrać bohaterkę, w którą się wcieli. W wywiadzie dla serwisu Decider podzieliła się motywacjami, które stały za jej decyzją.

"Firefly Lane" - Katherine Heigl o wyborze roli

Jak przyznała Katherine Heigl, głównym powodem, dla którego zdecydowała się na przyjęcie roli Tully, były jej odczucia wobec tej postaci. Uważała ją za zachwycającą, ale przerażającą jednocześnie. Co było tak przerażającego w Tully zdaniem aktorki?

– Fakt, że Tully nie przeprasza. Ponieważ ja to robię ciągle! Spędzam cały dzień codziennie na przepraszaniu, najczęściej za nic – stwierdziła Katherine Heigl.

Serial o kobiecej przyjaźni nowym hitem Netfliksa! Kim są aktorki wcielające się w Tully i Kate?Zobacz więcej

Dodała także, że zachwyciła ją ambicja Tully, za którą bohaterka serialu również nie przeprasza. Heigl uznała, że odegranie takiej postaci będzie stanowiło dla niej duże wyzwanie.

– Zastanawiałam się: "Czy potrafię to zrobić? Czy jestem w stanie zrozumieć taką kobietę?". Znaczy, z pewnością mogę to zrozumieć. Ale czy potrafię to zrobić? Czy dam radę to znaleźć w sobie? – rozważała aktorka.

Czy serialowa historia Kate i Tully doczeka się 2. sezonu?Zobacz więcej

Nie ma na razie żadnych potwierdzonych informacji dotyczących powstania drugiego sezonu serialu, jednak sposób, w jaki zakończył się pierwszy sezon pozostawił widzów z wieloma pytaniami bez odpowiedzi, co pozwala sądzić, że twórcy zdecydują się na kontynuowanie produkcji. Tę teorię potwierdza również istnienie sequela książki, na podstawie której powstał serial. Niestety, drugi sezon na pewno nie pojawi się wcześniej niż w 2022 roku.

Pierwszy sezon "Firefly Lane" jest dostępny na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×