Fit Lovers, czyli Pamela i Mateusz za kulisami programu "MiauCzat"! Zobacz, jak zabawiali urocze kociaki! [WIDEO+DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami premierowy odcinek nowego programu "MiauCzat". To idealny moment, by sprawdzić, jak wyglądały kulisy odcinka, w którym gośćmi byli Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Zobacz, jak popularni popularni youtuberzy i fit lifestyle'owcy zabawiali urocze kociaki!

Multimedia

Fit Lovers gościli w pierwszym odcinku programu "Miauczat". Popularni youtuberzy i fit lifestyle'owcy oraz uczestnicy programu "Ameryka Express" musieli w otoczeniu uroczych kociaków odpowiedzieć na pytania widzów i redakcji serwisu Telemagazyn.pl. Fit Lovers opowiedzieli m.in. o tym jak wyglądały początki ich kariery w Internecie i jak bardzo zmieniło się ich życie po udziale w programie TVN "Ameryka Express".

Teraz nie tylko młodzież nas zaczepia, ale i starsi widzowie [...] Ostatnio byliśmy w salonie samochodowym, to pan ogląda "Ameryka Express" i tez od razu nas przywitał: A wy to nie w Ekwadorze? - opowiadała w programie "Miauczat" Pamela Stefanowicz.

Fit Lovers - kim są Pamela i Mateusz? Gwiazdy internetu podbiją Amerykę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pamela Stefanowicz była zauroczona słodkimi kociakami do tego stopnia, że przyznała w końcu, że chciałaby je adoptować. -Te kotki są takie piękne. Nazwałbyś je Janusz? [...] Ja już je przysunęłam tak do siebie, żeby się przyzwyczajały - mówiła do narzeczonego youtuberka.

Jak wyglądały kulisy programu z udziałem Fit Lovers? Zobacz wyjątkową galerię zdjęć z 1. odcinka "MiauCzatu". Jak popularni popularni youtuberzy i fit lifestyle'owcy zabawiali urocze kociaki na backstage'u?

Zobacz galerię

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie oprócz znanych osób, występuje gromada kociaków - tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×