"Flash". Logan Williams nie żyje! Jaka była przyczyna 16-letniego aktora?

Mamy fatalną wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Flash". Zaledwie 16-letni Logan Williams nie żyje. O śmierci młodego aktorka poinformował m.in. odtwórca głównej roli w serialu, Grant Gustin.

Multimedia

Logan Williams w serialu "Flash" wcielał się w postać młodego Barry'ego Allena. Aktora, który na planie produkcji zadebiutował w 2014 roku, wspomniał Grant Gustin. Odtwórca roli Flasha napisał, że zawsze był pod wrażeniem talentu i profesjonalizmu Williamsa. Aktor wciąż nie może uwierzyć w tę informację i modli się za rodzinę zmarłego.

Elle Fanning gwiazdą komediowego serialu o Katarzynie Wielkiej! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Przyczyna śmierci Logana Williamsa nie jest znana. Rodzina młodego aktora również nie udziela informacji na ten temat, zaznaczając, że są załamani sytuacją. Ponadto przez epidemię koronawirusa nie mogą przeżyć żałoby tak jak należy.

Logan Williams urodził się 9 kwietnia 2003 w Vancouver. Przed kamerą zadebiutował mając ledwie 10 lat, gdy pojawił się w telewizyjnym filmie "The Color of Rain". Później można było oglądać go także w takich produkcjach jak "Nie z tego świata" czy "The Whispers".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ludzie pls (gość)

  Skoro nie podają informacji to oznacza że nie chcą się nią dzielić z każdym więc polecałbym nie wymyślać sobie przyczyny śmierci Logana Wiliamsa nie mają żadnej informacji bo to jest conajmniej nie ludzkie

  20.04.2020 10:50
 • Ludzie pls (gość)

  Skoro nie podają informacji to oznacza że nie chcą się nią dzielić z każdym więc polecałbym nie wymyślać sobie przyczyny śmierci Logana Wiliamsa nie mają żadnej informacji bo to jest conajmniej nie ludzkie

  20.04.2020 10:47
 • bee (gość)

  aśkax

  No tu cie zaskoczę bo samobójcy zazwyczaj nie wyglądają na takich co chcą sobie odebrać życie, ale nigdy nie wiadomo co dana osoba myśli i planuje. To ze komuś niby układa się w życiu nie oznacza koniecznie ze chce to życie kontynuować. Nawet zwykła depresja często jest tak maskowana ze otoczenie kompletnie niczego nie podejrzewa. Nie twierdze ze tak było w tym przypadku bo nie mogę tego wiedzieć ale tak jak wspominałem jeśli przyczyna zgonu jest naturalna to zazwyczaj jest podawana do wiadomości publicznej.

  07.04.2020 09:22
 • Guest (gość)

  Onbma 16l? Wyglada na 9

  07.04.2020 08:20
 • aśkax (gość)

  Masz rację faktycznie najczęściej nie podają przyczynu zgonu jeśli chodzi o samobójstwo ale on raczej tego nie zrobił ponieważ z tego co czytałam nie miał do tego najmniejszych powodów

  06.04.2020 19:18
 • bee (gość)

  aśkax

  Zazwyczaj nie podają przyczyny jeśli chodzi o samobójstwo. W innych przypadkach to się raczej nie zdarza. Rok temu była podobna historia z aktorka w podobnym wieku i okazało się ze się powiesiła.

  06.04.2020 15:32
 • aśkax (gość)

  bee owszem możliwe

  05.04.2020 23:41
 • bee (gość)

  Ciekawe masz przypuszczenia bo "nagła i niespodziewana śmierć" raczej wskazuje na wypadek albo samobój ale skoro nie chcą ujawnić bo być może koroner nie dokończył jeszcze roboty może wskazywać na samobój.

  05.04.2020 21:30
 • aśkax (gość)

  O to mi chodziło że mógł chorować i dostać ataku a nie od tak

  05.04.2020 20:52
 • aśkax (gość)

  No ale skąd wiesz moze on chorował na padaczkę i mial atak bo nagla i niespodziewana... coś mi to wiaze sie z padaczka ale nic nwm ja tylko snuje swoje podejrzenia

  05.04.2020 20:50
 • Taki ktoś (gość)

  Od ataku padaczki się nie umiera. Chyba, że naprawdę pechowo i w nieszczęśliwy sposób Twoja głowa runie na ostry przedmiot lub kamień.

  05.04.2020 20:43
 • Podejrzenia co do przyczyny zgonu (gość)

  Podejrzewam że przyczyną śmierci Logana Williamsa była choroba ale jeszcze nie jestem w stanie określić jaka. Podejrzewam tak na podstawie przeczytanych wiadomości z internetu na temat jego śmierci że ,,była nagła i niespodziewana" najprawdopodobniej podejrzewam że to był atak padaczki ale nie jestem w niczym pewna na 100%.

  05.04.2020 20:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×