"Flinstonowie" powrócą jako... serial komediowy dla dorosłych! Co już wiadomo?

Warner Bros. ogłosił, że rozpoczęły się prace nad rebootem kultowej kreskówki "Flintstonowie", która tym razem skierowana będzie głównie do widzów dorosłych! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Warner Bros. zapowiedział reboot kultowej kreskówki o zwariowanych jaskiniowcach! Fred, Wilma, Barney i Betty powrócą w zupełnie nowej odsłonie!

Kreskówka z lat 60. XX wieku powróci, ale tym razem nie będzie to lekki program dla całej rodziny, lecz komediowa animacja skierowana głównie do widzów dorosłych. Można się więc spodziewać, że nowej wersji Flintstoneów bliżej będzie do "BoJacka Horsemana" niż do bajki z dobranocki, lecz twórcy zapewniają, że nowy serial będzie oparty na oryginalnych scenariuszach sprzed kilkudziesięciu lat.

Tych seriali animowanych nie należy pokazywać dzieciom! Który najlepszy?Zobacz więcej

Na razie żadne szczegóły na temat fabuły czy też nawet samej wizji serialu nie są znane. Potwierdzono jedynie, że poza Warner Bros. nad projektem będzie czuwać firma produkcyjna Brownstone Productions, na której czele stoi Elizabeth Banks, która pracuje także nad nową kinową wersją "Aniołków Charliego", która ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Zobacz galerię

Oto polscy Flintstonowie! Stworzyli pojazd z kultowej kreskówki:

Źródło: TVN Turbo/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×