Foremniak z nowym facetem!?

Małgosia nie chce komentować swojego prywatnego życia.

Multimedia

Jednak udało się dotrzeć do tajemniczego przystojniaka, który ostatnio jest widywany u jej boku. Co on powiedział?

Fakt napotkał Małgorzatę Foremniak w towarzystwie bardzo przystojnego mężczyzny, w dodatku łudząco podobnego do byłego partnera aktorki, Rafała Maseraka. I choć Małgosia zarzekała się, że ten facet to jej “grecki przyjaciel“, tabloid nie odpuścił - jak zwykle zresztą.

Gazeta dotarła do informacji, że nowy facet u boku Foremniak to jednak nie Grek, a polski biznesmen. Co ciekawe, udało się z nim porozmawiać i tutaj wszyscy możecie wstrzymać oddech. Jak skomplikowane są historie znajomości, może w tym przypadku i miłości, tego nikt się nie spodziewał. Przystojniak zwierza się, co połączyło go z naszą salonową gwiazdą Małgorzatą Foremniak.

"Wolałbym nie udzielać informacji o tym, co nas łączy. To jest po prostu prywatna sprawa. Nasze drogi się zbiegły na imprezie charytatywnej. A wtedy w restauracji połączyła nas wspólna herbata."

“Co na łączy", - czyli jednak coś łączy. Wspólnej herbaty komentować nie będziemy, bo tabloid napisał, że po tej herbatce razem udali się w stronę domu aktorki. Tak więc, trzymamy kciuki! Może tym razem Małgosia znalazła tą prawdziwą miłość? I kto by pomyślał … dzięki herbacie.

Czytaj także: Foremniak zrobiła furorę … w myjni! Foremniak wydała 500 zł na fryzjera! Foremniak znowu zakochana!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×