"Formuła 1: Jazda o życie". Już wkrótce premiera 3. sezonu serialu dokumentalnego na Netfliksie! O czym będzie opowiadał? Zobacz zwiastun!

Już niedługo na Netfliksie pojawi się 3. sezon popularnego serialu dokumentalnego, "Formuła 1: Jazda o życie". Jaką historię twórcy opowiedzą tym razem? Zobaczcie zapowiedź!

Multimedia

"Formuła 1: Jazda o życie" - o serialu

Serial dokumentalny "Formuła 1: Jazda o życie" opowiada o kierowcach, menedżerach i właścicielach zespołów, którzy żyją w pośpiechu, nie tylko na torze, ale także poza nim. Dotychczas mieliśmy okazję oglądać zapis z kamer towarzyszących na każdym kroku kierowcom oraz członkom zespołów rywalizujących w wyścigach Formuły 1 na przestrzeni dwóch sezonów. Nadchodzi trzecia odsłona dokumentu, zdecydowanie wyjątkowa, przede wszystkim ze względu na czas w jakim powstała.

Nowy serial dla fanów czterech kółek na Netflix! Kiedy premiera? Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Trzeci sezon popularnego serialu już wkrótce zadebiutuje na platformie Netflix. Tym razem chętnie oglądany dokument przedstawi historię ubiegłego sezonu, kiedy zarówno kierowcy, jak i całe zespoły dotkliwie odczuły skutki pandemii koronawirusa oraz związanych z nią niepewności i nagłych, dynamicznych zmian planów.

"Formuła 1: Jazda o życie" - zwiastun i data premiery

Zaintrygowani? Zobaczcie wideo zapowiadające nadchodzący sezon serialu!

Premiera trzeciego sezonu serialu "Formuła 1: Jazda po życie" już 19 marca, wyłącznie na Netflix!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×