"Fosse/Verdon". Sam Rockwell i Michelle Williams w nagradzanym miniserialu w HBO GO! Sprawdź, kiedy premiera!

Sam Rockwell oraz Michelle Williams w miniserialu "Fosse/Verdon", przedstawiającym losy broadwayowskiego reżysera Boba Fosse’a oraz jego muzy – tancerki Gwen Verdon. Produkcja wyróżniona Złotym Globem i nagrodami Emmy już w marcu w HBO GO!

Multimedia

"Fosse/Verdon" - cały sezon od 6.03.2020 w HBO GO!

Produkcja śledzi pięć dekad wyjątkowej prywatnej i zawodowej współpracy Boba Fosse’a (Sam Rockwell) i Gwen Verdon (Michelle Williams). On jest wizjonerem, twórcą filmowym i jednym z najbardziej wpływowych choreografów i reżyserów teatralnych. Ona największą broadwayowską tancerką. Tylko Bob jest w stanie tworzyć przełomowe musicale, które w pełni eksponują jej talent. Gwen jako jedyna jest w stanie urzeczywistnić wizję Boba. Razem zmieniają oblicze amerykańskiej rozrywki. Cena tego jest jednak bardzo wysoka…

Mnóstwo serialowych nowości HBO w 2020 roku. Na które seriale warto czekać? Zobacz więcej

Kapitalnie zagrany miniserial opowiadający o życiu niezwykłego amerykańskiego duetu kreatywnego – Boba Fosse’a oraz Gwen Verdon. Para przez pół wieku dominowała w świecie nowojorskiej rozrywki. Odtwórcami głównych ról są zdobywca Oscara Sam Rockwell ("Trzy billboardy za Ebbing, Missouri") oraz czterokrotnie nominowana do Nagrody Akademii Michelle William ("Tajemnica Brokeback Mountain"). Aktorka za stworzoną przez siebie kreację została wyróżniona Złotym Globem.

"Fosse/Verdon" - zwiastun

W obsadzie znaleźli się również Norbert Leo Butz ("Ja cię kocham, a ty z nim"), Aya Cash ("Wilk z Wall Street") oraz Margaret Qualley ("Pewnego razu... w Hollywood"). Reżyserem produkcji był laureat dwóch nagród Emmy Thomas Kail ("Grease Live!"). Cały sezon "Fosse/Verdon" będzie dostępny w HBO GO od 6 marca.

Nowe seriale Netflix, HBO GO, Disney+, Prime Video i inne. Co oglądać w tym roku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×