"Fotograf śmierci" odcinek 6. Blennerhasset zwalnia z pracy Nancy i Molloya! Nie potrzebuje ich pomocy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Akcja serialu "Fotograf śmierci" przyspiesza. W kolejnym odcinku Brock Blennerhasset postanowi zwolnić swoich pomocników. Co z tego wyniknie? Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku serialu "Fotograf śmierci".

Multimedia

"Fotograf śmierci" odcinek 6. w środę, 25.11.2020 o godz. 21:30 na Epic Drama! - sprawdź program tv

Przed nami kolejny odcinek serialu "Fotograf śmierci". Po tym jak, poszukiwania makabrycznego albumu fotograficznego doprowadziły do domu Blennerhasset, fotograf będzie musiał podjąć kolejne kroki.

Blennerhasset zostanie namierzony? Co dalej z fotografem?Zobacz więcej

W 6. odcinku Blennerhasset (Michael Smiley) zwolni z pracy zarówno Nancy (Eileen O'Higgins), jak i Molloya (Kerr Logan). Fotograf stwierdzi, że nie potrzebuje ich pomocy, a jego noga jest już zdrowa. Nancy będzie jednak pewna, że wuj kłamie...

Co będzie dalej?

Zobacz galerię

"Fotograf śmierci" - o czym jest serial?

Dublin, 1880 rok. Aparaty fotograficzne stają się coraz tańsze i w całym kraju jak grzyby po deszczu wyrastają studia fotograficzne. Jednak fotografia pośmiertna, czyli portrety zmarłych ludzi, powoli zanika. Słynny fotograf zmarłych Brock Blennerhasset (Michael Smiley) próbuje jednak ożywić swoją działalność. Niedawno miał wypadek i zmuszony jest skorzystać z pomocy swojej bratanicy Nancy Vickers (Eileen O'Higgins) i nowego asystenta Conalla Molloya (Kerr Logan).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×