FOX Comedy rozpocznie nadawanie w Polsce

Z dniem 16 stycznia 2015 r. kanał FOX Life przekształci się w FOX Comedy.

Multimedia

FOX Comedy, kanał z oferty rozrywkowej FOX International Channels (FIC) zastąpi u polskich operatorów obecny od 2007 roku kanał FOX Life.

  • Zmiana w ramach naszego portfolio to wyjście naprzeciw oczekiwaniom polskich widzów. Kanał w wyraźny sposób spozycjonuje kanały z grupy FOX pod względem oferowanej różnorodności programowej. Dzięki temu widzowie będą mogli w łatwy sposób rozróżnić ofertę obu kanałów i wybrać tę która w danej chwili spełni ich oczekiwania. – powiedział Carlos Ortega EVP FOX International Channels CEE.

FOX Comedy to kanał przygotowany na polski rynek, nadający 24 godziny na dobę. Jest to nowa propozycja programowa, oferująca wybuchową mieszankę komedii i dobrego humoru. FOX Comedy przedstawi zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. W ramówce kanału znajdą się najnowsze sezony seriali komediowych takich jak „Jess i chłopaki”, „Family Guy: Głowa rodziny” oraz „Współczesna rodzina”, „Simpsonowie”, „Świat według Mindy” czy „Louie”, a także wiele innych komediowych nowości.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×