fox

"Wojna światów". Koniec świata w Warszawie! Zobacz niesamowicie realistyczną grafikę promującą nowy serial stacji FOX!

Filmy katastroficzne przyzwyczaiły nas do tego, że koniec świata zawsze ma miejsce w centrach wielkich miast. Nowojorskie wieżowce przewracają się się jak domki z kart, słynny napis Hollywood spada ze wzgórza, wieżę Eiffla zalewają fale tsunami. A co z polskimi miastami? Apokalipsa przecież nie wybiera! Jak wyglądałaby Warszawa, gdyby koniec świata nastąpił dzisiaj? Telewizja FOX postanowiła to sprawdzić i zaprosiła do współpracy polskiego artystę, grafika koncepcyjnego Jakuba Kowalczyka, który zobrazował Warszawę, jakiej jeszcze nie widziano!

28.10.2019Wojna światów

Premiery seriali sierpień 2019: Netflix, HBO, HBO GO i nie tylko! Sprawdź najciekawsze produkcje [DATY PREMIER+ZWIASTUNY]

Seriale sierpień 2019 - co nowego pojawi się na HBO GO, Netflix oraz innych serwisach streamingowych? Wśród premier seriali w sierpniu 2019 m.in. wielki powrót "Beverly Hills, 90210", finał "The Affair" oraz nowy sezon serialu "Mindhunter". Sprawdź nasz serialowy kalendarz na sierpień. Najciekawsze produkcje i najważniejsze informacje o nich znajdziesz tradycyjnie w galerii. Oto kalendarz premier seriali sierpień 2019.

11.08.2019Premiery 2019

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×