Free Fight Federation. Trybson będzie walczył z Marcinem Najmanem podczas gali FFF MMA! Konkurencja dla FAME MMA? Kiedy transmisja w telewizji?

FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki. Pierwsza gala FFF już 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze. Transmisja wydarzenia w Telewizji Polsat.

Multimedia

FFF - KIEDY GALA?

Popularność walk ludzi znanych z pierwszych stron gazet, czy mediów społecznościowych rośnie lawino i towarzyszą one galom najbardziej rozpoznawalnych federacji MMA na całym świecie. Już 8 czerwca zobaczymy pierwszą galę FFF – Free Fight Federation, nowej organizacji na polskiej scenie mieszanych sztuk walki, w której słowem, klucz jest „free” czyli „wolność”.

Wolność w walce dla wszystkich. Nie ważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy, ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco. Bilety są już dostępne w sprzedaży, a wydarzenie będzie również można obejrzeć na żywo w Telewizji Polsat!

Esmeralda Godlewska pokonana! Jak wyglądała jej walka z Martą Linkiewicz w MMA?Zobacz więcej

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem.

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

Monika Godlewska w pełnym makijażu ostro trenuje przed debiutem w MMA! Zobaczcie zdjęcia z treningu!Zobacz więcej

W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

Transmisja gali FFF z Zielonej Góry, 8 czerwca na antenie Telewizji Polsat. Bilety na galę FFF są już dostępne na eBilet.pl i aBilet.pl.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×