Free Fight Federation. Wielka gala MMA w Zielonej Górze. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport Fight

Już w sobotę, 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze odbędzie się pierwsza gala Free Fight Federation. W karcie głównej zobaczymy pięć walk, w których skonfrontują się ludzie znani z pierwszych stron gazet, portali internetowych, mediów społecznościowych, rozpoznawalne medialnie czy z ciekawym życiorysem.

Multimedia

W walce wieczoru zmierzą się Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Galę FFF będą komentować Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika i Dominik Durnat. Studio poprowadzą Karolina Szostak i Ernest „Red” Ivanda. Transmisja od godziny 19:00 w Polsat Sport Fight, a od godziny 20:05 w Telewizji Polsat.

Popularność walk ludzi znanych z pierwszych stron gazet, czy mediów społecznościowych rośnie lawino i towarzyszą one galom najbardziej rozpoznawalnych federacji MMA na całym świecie. Już w sobotę, 8 czerwca zobaczymy pierwszą galę FFF – Free Fight Federation, nowej organizacji na polskiej scenie mieszanych sztuk walki, w której słowem klucz jest „free” czyli „wolność”. Wolność w walce dla wszystkich. Nie ważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy, ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji.

Trybson będzie walczył z Marcinem Najmanem podczas gali FFF MMA! Kiedy transmisja w telewizji?Zobacz więcej

Ich konflikt narasta z każdym dniem, konferencje z ich udziałem to pewna ostra wymiana słów, a czasami nawet bójka. Nadszedł czas konfrontacji! W walce wieczoru gali FFF zmierzą się Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. W pozostałych walkach karty głównej:
· gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem.
· Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.
· żołnierz Wojska Polskiego Filip Bątkowski, który ma już za sobą pierwsze walki w formule MMA, zmierzy się ze strażakiem Kamilem Korzeniowskim, który pomimo emocji związanych ze swoim zawodem wybrał również starty w walkach MMA.
· znany polski zawodnik capoeiry, Mateusz „Graduado Camarao” Stawski będzie rywalem Tomasza „Fit Dzika” Łomnickiego, który jeszcze niedawno ważył niemal 200 kilogramów i zmagał się z chorobami wynikającymi z otyłości, jednak po 27 miesiącach pracy z trenerami ważył już 100 kilogramów i sam postanowił pomóc innym, którzy mają podobne problemy do niego.

Studio gali Free Fight Federation poprowadzą Karolina Szostak i Ernest „Red” Ivanda. Wśród gości, zobaczymy sportowców, celebrytów, muzyków, osoby znane z pierwszych stron gazet, a nawet uczestników misji wojennych! Lista gości studia gali FFF będzie dostępna niebawem na stronie polsatsport.pl.

Eryk Lubos: "Starałem się grać tak, żeby Mamed nie musiał się wstydzić, że w zawodnika MMA wciela się jakiś baletmistrz"Zobacz więcej

Tego nie można przegapić! Transmisja gali Free Fight Federation w sobotę, 8 czerwca, od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:05 na antenie Telewizji Polsat. Galę FFF będą komentować Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika i Dominik Durnat.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×