"Friends from College". Netflix kasuje serial! Nie będzie 3. sezonu "Przyjaciół z uniwerku"!

Netflix udostępnił 2. sezon "Friends from College", a teraz poinformował, że będzie to ostatnia seria. Fani nie zobaczą 3. sezonu serialu "Przyjaciele z uniwerku". Dlaczego?

Multimedia

"Friends from College" to historia grupy 40-latków, którzy studiowali razem na Harvardzie, a teraz mierzą się z codziennością w dorosłym życiu. Ich losy przeplatają się ze sobą i razem lub osobno doświadczają różnych rzeczy. Premiera serialu odbyła się w 2017 r., a drugi sezon zadebiutował w Netflixie w styczniu 2019 r.

Disco polo w serialu Netflixa! Jak do muzyki zespołu Weekend bawili się "Przyjaciele z uniwerku"? Zobacz więcej

Teraz okazuje się, że widzowie, którzy zdążyli polubić bohaterów, będą musieli rozstać się z nimi. Twórca serialu "Przyjaciele z uniwerku", Nicholas Stoller, poinformował o tym w krótkim wpisie na Twitterze: "Friends From College” nie powrócą z trzecim sezonem. Dziękujemy wszystkim, którzy oglądali serial. Szczęśliwego Dnia Prezydenta!

Dodatkowo, oświadczenie w tej sprawie wydał Netflix:

"Friends from College" nie powrócą z trzecim sezonem. Jesteśmy wdzięczni twórcom, Nickowi Stollerowi i Francesce Delbanco, za stworzenie mądrego, zabawnego i niezwykłego show, z którym można się utożsamić. Chcemy także podziękować ciężko pracującej ekipie i wznieść toast za niesamowcie utalentowaną obsadę m.in. Keegana-Michaela Keya, Freda Savage, Cobie Smulders, Nata Faxona, Anie Parisse, Jae Suh Park oraz Billy’ego Eichnera.

Będziecie tęsknić za "Przyjaciółmi z uniwerku"?

Obsada serialu na specjalnym pokazie premierowym [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×