friends

"Przyjaciele". Na czym polega fenomen serialu, który od lat ma wierne grono fanów?

Choć od zakończenia ostatniego sezonu „Przyjaciół” minęło ponad 15 lat, serial do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem i sympatią widzów. Biorąc pod uwagę świetną jakość produkcji ostatnich lat, trzeba przyznać, że serial jest prawdziwym fenomenem. Dlaczego mimo licznej konkurencji, losy Rachel, Moniki, Phoebe, Rossa, Joeya i Chandlera do dziś fascynują widzów na całym świecie?

11.07.2022Przyjaciele

"Przyjaciele". Matthew Perry otwiera się przed fanami. Odtwórca kultowej roli Chandlera opowiada wiele swoich tajemnic w biografii

Mattew Perry podbił serca widzów jako Chandler z przyjaciół. Grono jego fanów z biegiem czasu tylko się powiększa. Wcześniej pojawiały się doniesienia o tym, że aktor opowie swoim wielbicielom nieco więcej na temat prywatnych spraw i pracy zawodowej. Teraz Perry potwierdził, że prace nad jego biografią już się zakończyły. Co wiemy o jego książce?

17.06.2022Przyjaciele

Seriale z lat 90. Tak dziś wyglądają gwiazdy kultowych produkcji. David Hasselhoff, Jane Seymour, Pamela Anderson - kto zmienił się najbardziej?

"Ostry dyżur", "Doktor Quinn", "Beverly Hills, 90210" - pamiętacie te seriale? W latach 90. biły rekordy oglądalności, przyciągając przed telewizory rzesze widzów. Co dziś słychać u gwiazd, które w latach 90. grały w najpopularniejszych serialach? Jak zmieniła się Pamela Anderson ze "Słonecznego Patrolu"? Czy serialowy doktor Doug Ross nadal jest przystojny? Zapraszamy do podróży w czasie!

16.03.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×