Fryderyki 2021. Krzysztof Zalewski największym triumfatorem tegorocznej gali. Muzyk ostentacyjnie pocałował na scenie kolegę z branży w usta

Największym triumfatorem tegorocznej gali jest Krzysztof Zalewski. Drugie miejsce na podium należy do Maty. Dodatkowy punkt Zalewski zdobywa za najbardziej kontrowersyjne zachowanie na scenie podczas transmisji.

Multimedia

Krzysztof Zalewski triumfuje z trzema Fryderykami i całuje Ralpha Kamińskiego na scenie

Krzysztof Zalewski odebrał Fryderyki w trzech kategoriach: Autor Roku, Producent Roku (wspólnie z Andrzejem Markowskim) oraz Album Roku Pop Alternatywny. Wideo do piosenki "Annuszka" Zalewskiego docenione zostało w kategorii Teledysk Roku. Zaraz za Zalewskim na podium usytuował się raper Mata, czyli Michał Matczak, który otrzymał dwie statuetki.

Mata uderzył w Jacka Kurskiego i TVP. Dlaczego to zrobił? Wyjaśniamy!Zobacz więcej

Jednak nie o trofeach jest dziś głośno, ale o manifestacyjnym zachowaniu Krzysztofa Zalewskiego na scenie, który pocałował wręczającego mu Fryderyka, Ralpha Kaminskiego w same usta. Potem, przy wtórze braw publiczności, podziękował za inspiracje - Kasi Nosowskiej, Oldze Tokarczuk, Grzegorzowi Ciechowskiemu i Oldze Tuszewskiej.

Później Krzysztof Zalewski pokusił się o polityczny komentarz wymierzony w partię Jarosława Kaczyńskiego, którego impet "schłodził" z kolei swoim wtrętem jeden z prowadzących, Marcin Prokop.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×